






Méretek 80×80×206 cm
A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 45 626 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Prémium minőségű bútorlap Szín Sonoma tölgy dekor Méretek Külső hosszúság: 206 cm Belső hosszúság: 200 cm Külső szélesség: 85 cm Belső szélesség: 80 cm Fejvégek magassága: 80 cm Lábvég magassága: 41 cm A rács magassága a padlótól: 29,5 cm Lemez vastagsága: 1,8 cm Teherbírás: 120 kg Kialakítás Modern és időtálló design Az ágy tartozéka a szerelési csomag Könnyű összeszerelés A dekorációk nem képezik a csomag részét A termék ára mindig tartalmazza az ágyat, ágyrácsot és matracot az Ön által választott változattól függően A csomag tartalma 1x lábvég fejvég 1x fejvég 2x oldalsó elemek Kötőanyagok Összeszerelési útmutató 2 év garancia
| Szélesség: | 80 cm |
|---|---|
| Mélység: | 206 cm |
| Magasság: | 80 cm |
| Stílus | Modern |
|---|---|
| Anyag | Fa, Laminált |
| Lábakkal | Igen |
| Szett | Matrac nélkül, Ágyráccsal |
| Fejtámlával | Igen |
| Fa mintázat | Sonoma tölgyfa |
| Ágyrács | Lamellás ágyrács |
| Matrac | Matrac nélkül |
| Méret | 80 x 200 cm |
| Ágy teherbírása | 120 kg személyenként |
| Ár | 48 600 Ft-ig |
| Belső hossz | 200 cm |
| Külső szélesség | 80 cm |
| Lakkozott | Nem |
| Alkalmas | Szobák |
| Fa dekoráció | Sonoma tölgy |
| Súly | 24,1 kg, 40,7 kg, 42,85 kg, 29,85 kg, 42,8 kg, 39,2 kg, 32,9 kg, 44,95 kg, 37,1 kg, 29,3 kg, 35,05 kg, 27,7 kg |
| Külső hossz | 204,5 cm |
| Magasság a fej résznél | 80,5 cm |
| Magasság a láb résznél | 42,5 cm |
| Az ágyrács magassága a padlótól | 33,5 cm |
| Belső szélesség | 85 cm |

95×120×200 cm, kárpitozott, kihúzható
Raktáron
90×204 cm, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
81×80×204 cm, modern stílusú, matrac nélkül
Raktáron
90×204 cm, modern stílusú, tölgyfa

79×120×200 cm, modern stílusú, kárpitozott
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
98×90×200 cm, matraccal, kárpitozott

98×100×200 cm, kárpitozott, matraccal és ágyráccsal
Kiszállítás 2 hét múlva
80×206 cm, matraccal és ágyráccsal, tárolóhellyel
Raktáron
90×206 cm, modern stílusú, kárpitozott

90×200 cm, kárpitozott, matraccal és ágyráccsal
Raktáron
81×120×205 cm, modern stílusú, matraccal és ágyráccsal
Raktáron
90×200 cm, kárpitozott, matraccal és ágyráccsal
Raktáron
90×200 cm, kárpitozott, matraccal és ágyráccsal
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
90×200 cm, matraccal és ágyráccsal, fejtámlával
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
65×80×206 cm, tölgyfa, fa
Raktáron
80×90×206 cm, tárolóhellyel, lábakkal

90×200 cm, kárpitozott, matraccal és ágyráccsal
Raktáron
98×90×200 cm, matraccal, kárpitozott
Kiszállítás 2 hét múlva
65×80×206 cm, tölgyfa, fa
Raktáron
120×200 cm, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
98×100×200 cm, kárpitozott, matraccal és ágyráccsal

98×100×200 cm, kárpitozott, matraccal és ágyráccsal
Kiszállítás 2 hét múlva
Matraccal, modern stílusú, kárpitozott
Ingyenes szállítás
Matraccal, modern stílusú, matraccal és ágyráccsal
RaktáronIngyenes szállítás
79×120×200 cm, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
Modern stílusú, matraccal és ágyráccsal, fém
Raktáron
Matraccal, modern stílusú, matraccal és ágyráccsal
RaktáronIngyenes szállítás
90×204 cm, modern stílusú, kárpitozott

120×200 cm, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
Matraccal, modern stílusú, kárpitozott
RaktáronIngyenes szállítás
98×100×200 cm, kárpitozott, matraccal és ágyráccsal
Raktáron
120×205 cm, kárpitozott, matraccal és ágyráccsal
Raktáron
38×38×38 cm
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
200×220 cm, steppelt, mikroplüss
Raktáron

Krepp, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron

85×285×146 cm, ágyneműtartós, ágyazható
Raktáron
Pamut, egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Flanel, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
140×200 cm, nyári, hipoallergén
Raktáron
160×200 cm, fa, ágyráccsal
Raktáron
Hipoallergén, üreges szál töltetű, kacsatoll töltetű
Raktáron

Gumis, pamut
Raktáron