







Méretek 80×206 cm
A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 34 297 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Konstrukció fenyő tömörfából Az ágyvégek MDF lapból Lábak masszív fenyőfából Szín Fehér / artisan tölgy Méretek Külső hosszúság: 206 cm Belső hosszúság: 200 cm Külső szélesség: 88 cm Belső szélesség: 80 cm Fejvég magassága: 65 cm Lábvég magassága: 43 cm Ágyrács magassága a padlótól: 25 cm Kialakítás Lakkozott ágy Teherbírás 120 kg személyenként Az ágy részét képezi a szereléshez szükséges csomag Egyszerű összeszerelés Tároló doboz és éjjeliszekrények vásárlásának lehetősége Ágy összeszerelési útmutató IKAROS DOUBLE 80 x 200 ágy összeszerelési útmutatója A csomag tartalma: 1x lábvégi fejvég 1x fejvégi fejvég 2x oldalsó deszka Csatlakozó anyag Összeszerelési útmutató 2 év garancia HOGYAN KELL ÖSSZESZERELNI A TÖMÖR ÁGYAT?
| Szélesség: | 80 cm |
|---|---|
| Mélység: | 206 cm |
| Anyag | Fa |
|---|---|
| Tárolóhellyel | Igen |
| Lábakkal | Igen |
| Szett | Matrac nélkül, Ágyráccsal |
| Fa mintázat | Sonoma tölgyfa |
| Ágyrács | Lamellás ágyrács |
| Matrac | Matrac nélkül |
| Termék színe | Fehér |
| Méret | 80 x 200 cm |
| Lakkozott | Igen |
| Ágy teherbírása | 120 kg személyenként |
| Ár | 48 600 Ft-ig |
| Belső hossz | 200 cm |
| Belső szélesség | 88 cm |
| Külső szélesség | 80 cm |
| Külső hossz | 206 cm |
| Magasság a fej résznél | 65 cm |
| Magasság a láb résznél | 43 cm |
| Az ágyrács magassága a padlótól | 25 cm |
| Alkalmas | Szobák |
| Fa dekoráció | Artisan tölgy |
| Súly | 12,35 kg, 17,55 kg, 25,35 kg, 28,95 kg, 31,05 kg, 33,2 kg, 23,3 kg, 27,45 kg, 18,1 kg, 31,1 kg, 15,95 kg, 21,15 kg |

96×180×200 cm, kárpitozott, matraccal és ágyráccsal
Raktáron
120×206 cm, matraccal, matraccal és ágyráccsal
Raktáron
80×206 cm, tárolóhellyel, éjjeliszekrénnyel
Raktáron
120×200 cm, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
120×200 cm, matraccal, modern stílusú
Raktáron
Laminált
Kiszállítás 3 hét múlva
90×206 cm, modern stílusú, kárpitozott

Matraccal és ágyráccsal, rusztikus, tárolóhellyel
Raktáron
90×204 cm, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
95×120×200 cm, kárpitozott, matraccal és ágyráccsal
Raktáron
120×205 cm, kárpitozott, diófa
Raktáron
90×200 cm, matraccal, kárpitozott
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
120×204 cm, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
90×200 cm, kárpitozott, matraccal és ágyráccsal
Raktáron
120×206 cm, kárpitozott, magasított
Raktáron
120×200 cm, kárpitozott, tárolóhellyel
Raktáron
80×200 cm, kárpitozott, tölgyfa
Raktáron
90×200 cm, kárpitozott, matraccal és ágyráccsal
Raktáron
90×200 cm, matraccal, kárpitozott
Raktáron
120×205 cm, kárpitozott, matraccal és ágyráccsal
Raktáron
90×200 cm, kárpitozott, matraccal és ágyráccsal
Raktáron
80×200 cm, kárpitozott, matraccal és ágyráccsal
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
120×205 cm, kárpitozott, tárolóhellyel
Raktáron
90×200 cm, kárpitozott, magasított
Raktáron
80×200 cm, kárpitozott, matraccal és ágyráccsal
Raktáron
90×200 cm, matraccal, kárpitozott
Raktáron
120×205 cm, kárpitozott, matraccal és ágyráccsal
Raktáron
90×200 cm, kárpitozott, égerfa
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
90×200 cm, kárpitozott, matraccal és ágyráccsal
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
120×205 cm, kárpitozott, matraccal és ágyráccsal
Raktáron
92×120×200 cm, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
90×200 cm, kárpitozott, égerfa
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron

30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
90×206 cm, fa, lábakkal

88×169 cm, tárolóhellyel, fa
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
20×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Krepp, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron

Pamut, egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Modern stílusú, matt, fa
Raktáron
70×140 cm, gumis, jersey
Raktáron
18×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron
180×200 cm, gumis, pamut
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron