






Méretek 45×45 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag 50% pamut | 50% mikroszál - poliészter Szín Bézs Barna Fehér Méretek Szélesség: 45 cm Hossz: 45 cm Kialakítás Ne fehérítse, ne tisztítsa vegyileg Ajánlott mosási hőmérséklet 40 °C Szárítógépben alacsony hőmérsékleten szárítani, legfeljebb 60 °C-on Nincs szükség vasalásra Cipzáras záródás A csomag 1 db-ot tartalmaz Inspirálódjon tovább Párnahuzatok Lakástextil Plédek és ágytakarók Szőnyegek Sötétítők és függönyök Díszpárnák
| Szélesség: | 45 cm |
|---|---|
| Mélység: | 45 cm |
| Anyag | Pamut, Poliészter |
|---|---|
| Minta | Egyszínű |
| Rögzítés | Cipzár |
| Forma | Négyzet |
| Termék színe | Bézs |
| Párna mérete | 45 x 45 cm |
| Szárítógépben szárítható | Igen |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 40 °C |
| Kétoldalas | Nem |
| Elhelyezés | Beltéri |
| A csomagban lévő db szám | 1 |
| Típus | Dekoratív huzatok |
| Hosszúság | 45 cm |
| Anyaga | Poli-pamut |
| Súly | 0,1 kg |
| Készletek | Külön párnahuzat |

Cipzáras, pamut, négyzet alakú
Raktáron
Cipzáras, kerek, négyzet alakú
Raktáron
45×45 cm, cipzáras, négyzet alakú
Raktáron
45×45 cm, cipzáras, pamut
Raktáron
Cipzáras, pamut, négyzet alakú
Raktáron
Cipzáras, pamut, négyzet alakú
Raktáron
Cipzáras, pamut, négyzet alakú
Raktáron
Cipzáras, virágos, négyzet alakú
Raktáron
40×50 cm, cipzáras, virágos
Raktáron
Cipzáras, pamut, virágos
Raktáron
Cipzáras, pamut, virágos
Raktáron
Cipzáras, négyzet alakú, poliészter
Raktáron
Cipzáras, virágos, négyzet alakú
Raktáron
30×10 cm, cipzáras, pamut
Raktáron
Cipzáras, pamut, virágos
Raktáron
Cipzáras, modern stílusú, egyszínű
Raktáron
Cipzáras, virágos, négyzet alakú
Raktáron
Cipzáras, pamut, virágos
Raktáron
Cipzáras, virágos, négyzet alakú
Raktáron
Cipzáras, pamut, modern stílusú
Raktáron
Cipzáras, virágos, négyzet alakú
Raktáron
Cipzáras, pamut, négyzet alakú
Raktáron
Cipzáras, virágos, négyzet alakú
Raktáron
Cipzáras, virágos, négyzet alakú
Raktáron
Cipzáras, pamut, virágos
Raktáron
Cipzáras, pamut, virágos
Raktáron
Fényképes, cipzáras, négyzet alakú
Raktáron
Cipzáras, pamut, modern stílusú
Raktáron
Cipzáras, virágos, rusztikus
Raktáron
Cipzáras, pamut, virágos
Raktáron
45×45 cm, cipzáras, négyzet alakú
Raktáron
Cipzáras, virágos, négyzet alakú
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
140×200 cm, nyári, szettek
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
160×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
18×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
20×180×200 cm, hab, rugós
Raktáron
40×60 cm, klasszikus, négyzet alakú
Raktáron
Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
70×140 cm, gumis, jersey
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
38×38×38 cm
Raktáron
18×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
20×90×200 cm, hab, rugós
Raktáron