





Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Polybavlně povlečení A polybavlně povlečení gyakori választás a mindennapi használatra a praktikus összetételének köszönhetően. Természetes pamutot kombinál poliészterrel , így kellemes tapintást, jó légáteresztést kínál, miközben nagyobb ellenállóságot és hosszabb élettartamot biztosít. Előnye továbbá a könnyű karbantartás – gyorsan szárad, és az alacsony gyűrődés miatt nem szükséges vasalni. Anyag 50% pamut | 50% mikroszál - poliészter Szín Krém Barna Narancs Zöld Jellemzők Javasolt mosás: hetente, legfeljebb 14 naponta egyszer Ajánlott mosási hőmérséklet: 30 °C - 40 °C (gyártói címke szerint) Az ágyneműt nem szükséges vasalni Gyakorlati tanácsok Az ágyneműt alaposan mossa ki az első használat előtt Az ágyneműhuzatot külön, mindig kifordítva és zárt állapotban mossa Használjon az anyaghoz és az ágynemű színességéhez megfelelő mosószert Mosás után azonnal vegye ki a mosógépből és jól rázza fel Alacsony hőmérsékleten szárítógépben szárítsa A csomag tartalma a választott változattól függően Ágynemű 140 x 200 cm: 1 db takaró huzat 140 x 200 cm | 1 db párnahuzat 70 x 90 cm Ágynemű 140 x 220 cm: 1 db takaró huzat 140 x 220 cm | 1 db párnahuzat 70 x 90 cm Ágynemű 200 x 220 cm: 1 db takaró huzat 200 x 220 cm | 2 db párnahuzat 70 x 90 cm Inspirálódjon tovább Pamut ágyneműhuzat Ágyneműhuzat Hálószoba Szatén ágyneműhuzat Vasalást nem igénylő ágynemű Polipamut ágynemű
| Típus | Klasszikus |
|---|---|
| Rögzítés | Cipzár |
| Anyag | Szatén |
| Ágyneműhuzat mérete | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm |
| Termék színe | Barna, Krém |
| Paplanhuzat mérete | 140 x 200 cm, 140 x 220 cm, 200 x 220 cm |
| Párna mérete | 70 x 90 cm |
| Ágynemű mérete | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm | 140 x 220 cm, 2 db 70 x 90 cm | 200 x 220 cm |
| Ágynemű stílusa | Vidéki |
| Ágynemű mintája | Virágok, Természet |
| Kell-e vasalni | Nem |
| Évszak | Egész éves |
| Kétoldalas | Nem |
| Készletek | Paplan és párna |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 30 - 40 °C |
| Anyaga | Poli-pamut |
| Súly | 0,7 kg |

Pamut, klasszikus, cipzáras
Raktáron
Cipzáras
Raktáron
Klasszikus, cipzáras, szatén
Raktáron
Klasszikus, cipzáras, flanel
Raktáron
Cipzáras
Raktáron
Klasszikus, cipzáras, mikroszálas
Raktáron
Pamut, klasszikus, gombos
Raktáron
Pamut, klasszikus
Raktáron
Pamut, lányoknak, kiságyba
Raktáron
Pamut, lányoknak, kiságyba
Raktáron
Pamut, kiságyba, cipzáras
Raktáron
Lányoknak, klasszikus, cipzáras
Raktáron
Pamut, kiságyba, cipzáras
Raktáron
Pamut, kiságyba, cipzáras
Raktáron
Klasszikus, cipzáras, mikroszálas
Raktáron
Pamut, klasszikus, állatos
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pamut, klasszikus, cipzáras
Raktáron
Pamut, klasszikus
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pamut, kiságyba, gombos
Raktáron
Klasszikus, gombos, krepp
Raktáron
Lányoknak, kiságyba, cipzáras
Raktáron
Pamut, kiságyba, cipzáras
Raktáron
Pamut, kiságyba, cipzáras
Raktáron
Pamut, kiságyba, cipzáras
Raktáron
Pamut, kiságyba, gombos
Raktáron
Pamut, kiságyba, gombos
Raktáron
Pamut, lányoknak, kiságyba
Raktáron
Pamut, kiságyba
Raktáron
Klasszikus, cipzáras, mikroszálas
Raktáron
Pamut, kiságyba, gombos
Raktáron
Klasszikus, cipzáras, mikroszálas
Raktáron
Pamut, Mickey és Minnie témájú, klasszikus
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
18×140×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
18×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron
160×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
20×180×200 cm, hab, rugós
Raktáron
20×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
18×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
20×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
140×200 cm, hipoallergén, üreges szál töltetű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron

Álló
Raktáron
18×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron