

Méretek 46×60×100 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
- Retro stílus: A barna fa mintás felület és a fekete acél keret egy retro és klasszikus megjelenést kölcsönöz, amely eleganciát visz a nappaliba vagy az irodába. - 3-szintes kávasztal: Az asztallap bőséges helyet biztosít a napi szükségleteknek, az alsó 2 polc pedig további tárolásra szolgál, hogy a szobája rendezett és tiszta maradjon. - Szilárd és tartós: Az asztallap vastag forgácslapból készült, melamin bevonattal, amely könnyen tisztítható. A fekete acél keret stabilitást és tartósságot garantál. - Biztonságos design: A kávasztal sarkai lekerekítettek és simák, csökkentve a sérülés kockázatát - különösen gyermekek esetében. - Termékadatok: Teljes méretek: 100L x 60W x 46H cm, Teherbírás: 30 kg (összesen), 10 kg (minden polc).
| Szélesség: | 60 cm |
|---|---|
| Mélység: | 100 cm |
| Magasság: | 46 cm |
| Alak | Téglalap |
|---|---|
| Anyag | Fa, Fém, Laminált |
| Stílus | Ipari, Retró |
| Szín | Barna |
| Fa mintázat | Diófa |
| Felület | Matt |
| Tárolóhellyel | Igen |
| Gyártó | HOMCOM |

41×110×60 cm, fa, fém

Kerek, rusztikus, fém
Elérhető 4 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
42×100×55 cm, modern stílusú, tölgyfa

Fa, matt
Raktáron
Rusztikus, fém, kihúzható
Raktáron
Kerek, fém, matt
Raktáron
Kerek, rusztikus, fém
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
40×100×60 cm, modern stílusú, tölgyfa

Fiókos, laminált, sarok
Raktáron
Fa, laminált, gyerekkel együtt növő
Raktáron
Fiókos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Fiókos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Fiókos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Szekrénnyel, fiókos, laminált
Raktáron
Fiókos, laminált
Raktáron
Polcos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Fiókos, fa, laminált
Raktáron
Polcos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Fiókos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Polcos, fa, laminált
Raktáron
Fa, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Fiókos, fa, laminált
Raktáron
Fiókos, fa, laminált
Raktáron
Fiókos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Fiókos, laminált
Raktáron
Fiókos, laminált, állítható magassággal
Raktáron