



A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 19 990 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A kézi akkus kerti kultivátor ideális segítőtárs a talaj lazításához, az ágyások előkészítéséhez és a műtrágya bedolgozásához. Kompakt méreteinek, erős késeinek és két akkumulátorának köszönhetően még a tél utáni tömör talajjal is megbirkózik.
| Működési mód | Kézi |
|---|---|
| Szín | Kék |
| Kapacitás | 1500 mAh |
| Typ akumulátoru | Li-Ion |
| Napájení | 220V |
| Elemek száma | 2 |
| Alkalmas elem | HT-MNJDC (MAKITA) |
| Elemek része a csomagolásnak | Igen |
| Feszültség | 18,5 V |

Elektromos, kézi
Kiszállítás 2 nap múlva
Ékszerkészítő szettek
Kiszállítás 2 nap múlva
Akkus
Kiszállítás 2 nap múlva
Fiúknak, kertbe
Kiszállítás 2 nap múlva
Éjjeli lámpa, asztali
Kiszállítás 2 nap múlva
Egyrészes
Kiszállítás 2 nap múlva
Interaktív, játszószőnyeg
Kiszállítás 2 nap múlva

LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Kiszállítás 2 nap múlva
Szolár
Kiszállítás 2 nap múlva
Fiúknak, kertbe
Kiszállítás 2 nap múlva
Napelemes, szökőkutak, álló
Kiszállítás 2 nap múlva
Homokozó, járművek, fiúknak
Kiszállítás 2 nap múlva

Autópálya
Kiszállítás 2 nap múlva

Beltéri, kis, klasszikus
Kiszállítás 2 nap múlva
Kertbe
Kiszállítás 2 nap múlva
Interaktív, textil
Kiszállítás 2 nap múlva