








Méretek 93×300×140 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A kanapé megjelenése Kialakítás: Sarok, U alakú kanapé Méret: Kanapé 270 cm felett Szín: Bézs Kárpit: ITAKA 48 A kanapé anyaga Kárpit anyaga: Finom, enyhén velúros szerkezetű szövet Kárpitozás összetétele: 100% poliészter Kopásállóság (Martindale): 100 000 ciklus Ülőfelület típusa: Hullámrugó és kárpitos hab Hab típusa: T30 (közepesen kemény) Szerkezet: Masszív fa és forgácslap A kanapé méretei Szélesség: 300 cm Mélység: 140 cm Magasság: 93 cm / 77 cm Ülőfelület szélessége: 270 cm Ülésmagasság: 43 cm Ülőfelület mélysége: 60 cm / 120 cm Lábak magassága: 10 cm Karfa szélessége: 15 cm Fekvőfelület: 130 x 270 cm Teherbírás: 110 kg / 1 ülőhely Súly: 117 kg (bruttó) Felszereltség Tárolóhely: Igen, az ülés alatt Zipzáras támasztópárnák (4 db), zúzott PU hab töltőanyaggal Zipzáras díszpárnák (2 db) A kanapé hátsó része kárpitozott Szétszerelt állapotban szállítjuk Megjegyzés: A kanapé belsejének forgácslap dekorációja eltérhet a termékfotótól Ágyfunkció Kinyitható: Igen Ágy mérete: 130 x 270 cm Kinyitás típusa: Kézi, dönthető hátoldallal ITAKA szövet Az ITAKA kárpitozó szövet finom és sima szerkezetével, elegáns megjelenésével remekül illik a modern és klasszikus enteriőrökbe egyaránt. Érintésre kellemes, ugyanakkor erős és ellenálló a mindennapi használat során. Hidrofób kezelése korlátozza a folyadékok beszívódását, és az antipilling kezelés megakadályozza a bolyhosodást, így hosszú távon megőrzi eredeti megjelenését. Gyermekes vagy háziállatot tartó háztartásokban is alkalmas. A 100 000 Martindale-ciklusos teszteredmény igazolja magas ellenállóságát még intenzív használat esetén is.
| Szélesség: | 300 cm |
|---|---|
| Mélység: | 140 cm |
| Magasság: | 93 cm |
| Stílus | Modern |
|---|---|
| Ágyneműtartós | Igen |
| Funkció | Ágyazható, Állítható |
| Mindennapi alváshoz | Igen |
| Lábakkal | Igen |
| Váz anyaga | Fa |
| Kárpit anyaga | Szövet |
| Tárolóhely | Tárolóval |
| Sarok típusa | Bal sarok, Jobb sarok, Univerzális sarok |
| Huzat anyaga | Szövet |
| Karfák | Karfákkal |
| Lábak | Lábakkal |
| Nyithatóság | Nyitható |
| Ülésmagasság | 43 cm |
| Lábmagasság | 10 cm |
| Ülésmélység | 60 cm, 120 cm |
| Alak | U alakú |
| Helyek száma | Többüléses |
| Súly | 117 kg |
| Kanapé alvófelület | 130 x 270 cm |
| Ülésszélesség | 270 cm |

95×314×187 cm, ágyneműtartós, ágyazható
Raktáron
Matt, egyenes
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 1 hét múlva
Álló
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron

10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
⌀ 43 cm, kerek, fém
Raktáron
120×105×70 cm, párnával, műrattan
Raktáron
75×80×120 cm, bővíthető, tölgyfa
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
19×120×200 cm, hab, kétoldalas
Kiszállítás 2 hét múlva
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Pamut, téli, szettek
RaktáronIngyenes szállítás
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Szettek
RaktáronIngyenes szállítás
24×120×200 cm, hab, latex
Kiszállítás 2 hét múlva
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron