



Méretek 30×50 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Huzat anyaga: 100% pamut Töltet anyaga: 100% poliészter Szín Piros Kék Méretek Szélesség: 30 cm Hosszúság: 50 cm Vastagság: 10 cm Összsúly: 0,451 kg Kialakítás Levehető és mosható huzat cipzáras zárással A töltet a csomag része Ajánlott mosási hőmérséklet 30 °C Ne fehérítse Szárítógépben szárítani tilos
| Szélesség: | 30 cm |
|---|---|
| Mélység: | 50 cm |
| Anyag | Pamut, Poliészter |
|---|---|
| Rögzítés | Cipzár |
| Forma | Téglalap |
| Alak | Téglalap alakú |
| Minta | Mintával |
| Párna mérete | 30 x 50 cm |
| Töltet anyaga | 100% poliészter |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 30 °C |
| Elhelyezés | Beltéri |
| Hossz | 50 cm |
| Típus | Díszpárnák |
| Huzat anyaga | 100% bavlna |
| Súly | 0,451 kg |

Cipzáras, pamut, négyzet alakú
Raktáron
Pamut, téglalap alakú
Raktáron
Pamut
Raktáron
Fényképes, cipzáras, négyzet alakú
Raktáron
Cipzáras, pamut, karácsonyi
Raktáron
Fényképes, cipzáras, pamut

50×70 cm, cipzáras, téglalap alakú
Raktáron
70×90 cm, cipzáras, téglalap alakú
Raktáron
Cipzáras, pamut, modern stílusú
Raktáron
Cipzáras, négyzet alakú, szabálytalan formájú
Raktáron
45×45 cm, pamut, modern stílusú

50×50 cm, cipzáras, pamut
Raktáron
Cipzáras, pamut, karácsonyi
Raktáron
Fényképes, modern stílusú, téglalap alakú

Fényképes, cipzáras, négyzet alakú
Raktáron
38×38 cm, pamut, modern stílusú
Raktáron
Cipzáras, pamut, négyzet alakú
Raktáron
Fényképes, cipzáras, pamut

50×70 cm, cipzáras, modern stílusú
Raktáron
40×40 cm, cipzáras, virágos

40×40 cm, négyzet alakú, poliészter
Raktáron
40×40 cm, négyzet alakú, poliészter
Raktáron
Cipzáras, pamut, modern stílusú
Raktáron
45×45 cm, cipzáras, pamut
Raktáron
Cipzáras, pamut, négyzet alakú
Raktáron
45×45 cm, cipzáras, pamut
Raktáron
45×45 cm, cipzáras, négyzet alakú
Raktáron
40×40 cm, négyzet alakú, poliészter
Raktáron
45×45 cm, cipzáras, virágos
Raktáron
45×45 cm, cipzáras, virágos
Raktáron
Cipzáras, négyzet alakú, egyszínű
Raktáron
45×45 cm, cipzáras, pamut
Raktáron
Álló
Kiszállítás 1 hét múlva
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
Álló
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Üveg, - készletek, beltéri
Raktáron
Üveg, modern stílusú, skandináv stílusú
Raktáron
Üveg, beltéri, teamécsesek számára
Raktáron
Fém, skandináv stílusú, beltéri
Raktáron
Üveg, skandináv stílusú, retró
Raktáron
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Üveg, beltéri, teamécsesek számára
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
25×120×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron