










Méretek 115×108×70 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Szövet: 100% poliészter Műrattan Acél keret Szín Fekete Világos árnyalat minta nélkül A párnázat színe eltérhet, a raktárkészlet alapján küldjük A szék méretei Szélesség: 108 cm Mélység: 70 cm Magasság: 115 cm Teherbírás: 150 kg Kialakítás A csomag a következőket tartalmazza: szék, párnák és függesztő rugó Az állvány nem része a csomagnak Szétszerelt állapotban szállítjuk Biztonsági figyelmeztetés A széket csak teljes összeszerelés után használja. Az összeszerelést minden vásárló saját felelősségére végzi. Ügyeljen rá, hogy a függesztő biztonságosan rögzítve legyen, mielőtt a székbe ül. A szék nem alkalmas oldalsó hintázásra. Ha a széket állványra függeszti, helyezze azt sík és szilárd felületre, ahol stabilan áll (pl. padló, burkolt terasz). 6 év alatti gyermekek csak felnőtt felügyelete mellett használhatják a széket. A hintázás varázsa Élvezze a nyugodt pillanatokat a saját menedékében . A függőszék nemcsak egy ülőhely, hanem egy mód arra is, hogy lelassítson és új energiával töltődjön fel. A könnyed ringatózás segít megnyugtatni a testet és az elmét, akár a kertben pihen, akár bent olvassa kedvenc könyvét. Az ellenálló anyagoknak és az elegáns dizájnnak köszönhetően minden tér stílusos kiegészítőjévé válik – és az Ön új kedvenc helyévé.
| Szélesség: | 108 cm |
|---|---|
| Mélység: | 70 cm |
| Magasság: | 115 cm |
| Anyag | Műrattan |
|---|---|
| Párnával | Igen |
| Típus | Hinta, Függő |
| Termék színe | Fekete |
| Fotel anyaga | Szövet, Műanyag rattan, Acél |
| Teherbírás | 150 kg |
| Állvány | Nem |
| Minta | Egyszínű |
| Ülésmagasság | 72 cm |
| Párnázat | Párnázott |
| Rögzítés módja | Állványon |
| Forma | Tojás |
| Stílus | Modern |
| Kialakítás | Hintaágy |
| Súly | 30 kg |

120×105×70 cm, párnával, műrattan
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
140×200 cm, hipoallergén, üreges szál töltetű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron

Pamut, darabonként, egyszínű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
160×200 cm, lamellás, állítható
Raktáron
Pamut, gyorsan száradó, darabonként
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
160×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Matracvédő
Raktáron
79-94×147-183 cm, elasztikus
Raktáron
Hipoallergén, üreges szál töltetű, kacsatoll töltetű
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
140×200 cm, hipoallergén, üreges szál töltetű
Raktáron