










Méretek 200×108 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Szövet: 100% poliészter Műrattan Acél váz Szín Fehér Világos árnyalat, minta nélkül A párnázat színe eltérhet, raktárkészlettől függően küldjük A szék méretei Szélesség: 108 cm Mélység: 70 cm Magasság: 115 cm Ülésmagasság: 72 cm Az állvány méretei Átmérő: 105 cm Magasság: 200 cm A rúd átmérője: 4,5 cm Maximális terhelés: 130 kg A párna méretei (±5 cm) Szélesség: 110 cm Hossz: 95 cm A fejtámla szélessége: 45 cm A fejtámla hossza: 20 cm Ülőlap: kb. 60 x 45 cm Háttámla: kb. 55 x 45 cm Oldaltámaszok: kb. 45 x 35 cm Megj.: A megadott méretek kissé eltérhetnek a mérés módjától és a puha töltőanyag rugalmasságától függően. Kialakítás A csomag tartalma: szék, párnák, függesztő rugó és állvány Beltéri és kültéri használatra egyaránt Szétszerelt állapotban szállítjuk Biztonsági figyelmeztetés A széket csak teljes összeszerelés után használja. Az összeszerelést minden vásárló saját maga és saját felelősségére végzi. Mielőtt a székbe ülne, győződjön meg róla, hogy a függesztés erősen van rögzítve. A szék nem alkalmas hirtelen oldalirányú hintázásra. Ha a szék függesztéséhez állványt használ, helyezze azt sík és szilárd felületre, ahol a pozíciója stabil (például padló, burkolt terasz). 6 éves kor alatti gyermekek csak felnőtt felügyelete alatt használhatják a széket! Élvezze a nyugodt pillanatokat saját pihenősarkában . A függőszék nem csak ülőhelyet jelent, hanem lehetőséget ad arra, hogy lassítson és új energiával töltődjön fel. A finom ringatózás segít ellazulni testileg és lelkileg, akár kint a kertben, akár bent olvasás közben. Az ellenálló anyagoknak és elegáns kialakításnak köszönhetően bármely tér stílusos kiegészítője lesz – és az ön új kedvenc helye.
| Szélesség: | 108 cm |
|---|---|
| Magasság: | 200 cm |
| Anyag | Fém, Műrattan |
|---|---|
| Párnával | Igen |
| Típus | Hinta, Függő |
| Termék színe | Fehér |
| Anyaga | Szövet, Műanyag rattan, Acél |
| Állvány | Igen |
| Ülésmagasság | 72 cm |
| Párnázat | Párnázott |
| Rögzítés módja | Állványon |
| Teherbírás | 130 kg |
| Forma | Tojás |
| Kialakítás | Hintaágy |
| Súly | 30 kg |
| Fotel mélysége | 70 cm |
| Fotel szélessége | 108 cm |
| Fotel magassága | 115 cm |

120×105×70 cm, párnával, műrattan
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
140×200 cm, hipoallergén, üreges szál töltetű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron

Pamut, darabonként, egyszínű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
160×200 cm, lamellás, állítható
Raktáron
Pamut, gyorsan száradó, darabonként
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
160×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Matracvédő
Raktáron
79-94×147-183 cm, elasztikus
Raktáron
Hipoallergén, üreges szál töltetű, kacsatoll töltetű
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
140×200 cm, hipoallergén, üreges szál töltetű
Raktáron