





Méretek 100×50 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Üveg Lakkozott alumínium: Arany Méretek (+/- 0,4 cm) Hosszúság: 100 cm Szélesség: 50 cm A tükör vastagsága: 4 mm Keretezés méretei: 2,8 x 0,9 cm Rögzítés méretei: 7 x 6,4 cm Súly: 6,5 kg (bruttó) Kialakítás Alkalmas felfüggesztésre vagy dekorációként is a belső térben Rögzítők az egyszerű és gyors felhelyezéshez Vízszintesen és függőlegesen is felakasztható Könnyű karbantartás, vízálló anyagok A szerelési anyag a csomag része Csomag mérete: 108 x 68 x 11 cm, 6,5 kg Stílusos elem minden enteriőrben A tükrök és üveg dekorációk optikai térnövelést biztosítanak, és eleganciát is kölcsönöznek a helyiségnek. Egyszerű dizájnjának és arany keretének köszönhetően ez a darab könnyedén illik mind a modern, mind a klasszikus enteriőrbe. Tökéletes választás előszobába, hálószobába vagy nappaliba, ahol nemcsak gyakorlati funkciót lát el, hanem ízléses dekoratív elemként is szolgál. Könnyű telepítése lehetővé teszi, hogy gyorsan átalakítson bármilyen teret, és egyedi karaktert adjon neki.
| Szélesség: | 50 cm |
|---|---|
| Magasság: | 100 cm |
| Forma | Ovális |
|---|---|
| Kerettel | Igen |
| Keret anyaga | Fém |
| Szín | Fehér |
| Termék színe | Arany |
| Anyaga | Alumínium, Üveg |
| Polc | Polc nélkül |
| Elhelyezés típusa | Falra szerelt |
| Világítás | Világítás nélkül |
| Hosszúság | 100 cm |
| Keret | Keretben |

Világítással
Kiszállítás 1 hét múlvaIngyenes szállítás
70×90 cm, világítással, téglalap alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Világítással
Kiszállítás 1 hét múlvaIngyenes szállítás
Világítással
Kiszállítás 1 hét múlvaIngyenes szállítás
Világítással, ovális
Kiszállítás 1 hét múlvaIngyenes szállítás
Világítással, kerek
Kiszállítás 1 hét múlvaIngyenes szállítás
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
140×200 cm, nyári, szettek
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
70×140 cm, gumis, jersey
Raktáron
160×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
18×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron
20×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
18×90×200 cm, hab, rugós
Raktáron
18×140×200 cm, hab, rugós
Raktáron