
Kerek tükör LED világítással C3
Világítással, kerek
Kiszállítás 1 hét múlvaIngyenes szállításA legjobb ár az elmúlt 30 napban: 35 990 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Fürdőszobai, keret nélküli tükör energiatakarékos LED-háttérvilágítással. Fényerő-szabályozás és a fény színének váltása meleg, semleges és hideg fehér között érintőgombbal. Színhőmérséklet: 3000K, 4000K vagy 6500K (meleg, semleges és hideg fehér). Korrózióálló felületkezelés. 4 mm vastag, rézmentes tükör.
| Világítással | Igen |
|---|---|
| Forma | Négyzet |
| Keret anyaga | Fém |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 24 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 20000 h |
| Színhőmérséklet | 4000 K/6500 K/3000 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 1 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| Behatolás védettség | IP44 |
| A teljes fényáram | 2112 lm |
| Típus | Megvilágított tükör |
| Funkció | Érintős kapcsoló/LED technológia/Lépésekben szabályozható |
| Feszültség | 230 V |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 24 W |
| Alak | Négyzetes |
| Sugárzási szög | 120 ° |
| Színvisszaadási index (cri) | 90 Ra |
| Hely | Fürdőszoba |
| Bekötés módja | Közvetlen bekötés |
| Fény színe | Meleg fehér/Nappali fehér/Hideg fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 24 W |
| Series | MIRROR Brilagi |
| Gyártó | Brilagi |

Világítással, kerek
Kiszállítás 1 hét múlvaIngyenes szállítás
⌀ 60 cm, világítással, kerettel
RaktáronIngyenes szállítás
Világítással, kerettel
RaktáronIngyenes szállítás
⌀ 70 cm, világítással, kerek
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Világítással
Kiszállítás 1 hét múlvaIngyenes szállítás
Világítással, kerettel
RaktáronIngyenes szállítás
Világítással
Kiszállítás 1 hét múlvaIngyenes szállítás
Világítással
RaktáronIngyenes szállítás
80×60 cm, világítással, téglalap alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
80×60 cm, világítással, téglalap alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Világítással
RaktáronIngyenes szállítás
Világítással
RaktáronIngyenes szállítás
Világítással
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
⌀ 60 cm, világítással, kerek
RaktáronIngyenes szállítás
⌀ 60 cm, világítással, kerek
RaktáronIngyenes szállítás
Világítással, kerek
Kiszállítás 1 hét múlvaIngyenes szállítás
Világítással, kerettel, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Világítással
Kiszállítás 1 hét múlvaIngyenes szállítás
Világítással
Elérhető 3 webáruházban

Világítással
RaktáronIngyenes szállítás
⌀ 70 cm, világítással, kerek
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Világítással
RaktáronIngyenes szállítás
Világítással
Kiszállítás 1 hét múlvaIngyenes szállítás
⌀ 60 cm, világítással, kerek
RaktáronIngyenes szállítás
Világítással
RaktáronIngyenes szállítás
Világítással, ovális
Kiszállítás 1 hét múlvaIngyenes szállítás
Világítással
Elérhető 3 webáruházban

Világítással
RaktáronIngyenes szállítás
60×80 cm, világítással, téglalap alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
⌀ 80 cm, világítással, kerek
RaktáronIngyenes szállítás
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
IP44
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Éjjeli lámpa
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Asztali
RaktáronIngyenes szállítás
230V
Raktáron
Függő, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron