


Méretek 120×206 cm
A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 136 427 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Első osztályú bútorlap Szín Beton Méretek Külső hosszúság: 206 cm Belső hosszúság: 200 cm Külső szélesség: 125 cm Belső szélesség: 120 cm A fejtámla magassága: 80 cm A lábtámla magassága: 41 cm Az ágyrács magassága a padlótól: 29,5 cm Lap vastagsága: 2 cm Kialakítás 120 kg teherbírás személyenként Az ágy részét képezi a szerelési tartozékok csomagja Egyszerű összeszerelés Használati útmutató az ágyhoz Ágy SOFIA 120 x 200 szerelési útmutató A csomag tartalma : 1x első lábtámla 1x hátsó fejtámla 2x oldalsó rész 1x központi léce 1x ötödik központi láb Csatlakozó anyagok Összeszerelési útmutató 2 év garancia
| Szélesség: | 120 cm |
|---|---|
| Mélység: | 206 cm |
| Szett | Matraccal és ágyráccsal, Ágyráccsal |
|---|---|
| Anyag | Laminált |
| Fejtámlával | Igen |
| Ágyrács | Léces ágyrács |
| Matrac | Coco Maxi 20 cm matrac |
| Termék színe | Szürke |
| Méret | 120 x 200 cm |
| Ágy teherbírása | 120 kg személyenként |
| Ár | 83 000 Ft-ig |
| Külső szélesség | 120 cm |
| Belső hossz | 200 cm |
| Külső hossz | 206 cm |
| Magasság a láb résznél | 41 cm |
| Belső szélesség | 125 cm |
| Magasság a fej résznél | 80 cm |
| Az ágyrács magassága a padlótól | 29,5 cm |
| Lakkozott | Nem |
| Alkalmas | Szobák |

90×200 cm, matraccal és ágyráccsal, fa
Raktáron
90×200 cm, kárpitozott, tárolóhellyel
Raktáron
90×200 cm, kárpitozott, égerfa
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
90×200 cm, kárpitozott, égerfa
Raktáron
90×206 cm, modern stílusú, fa
Raktáron
120×205 cm, kárpitozott, tárolóhellyel
Raktáron
90×200 cm, kárpitozott, tárolóhellyel
Raktáron
90×200 cm, kárpitozott, diófa
Raktáron
90×200 cm, modern stílusú, fa
Raktáron
90×206 cm, modern stílusú, fa
Raktáron
90×200 cm, kárpitozott, tölgyfa
Raktáron
120×206 cm, kárpitozott, fa
Raktáron
80×200 cm, kárpitozott, matraccal és ágyráccsal
Raktáron
90×200 cm, kárpitozott, tárolóhellyel
Raktáron
90×200 cm, kárpitozott, matraccal és ágyráccsal
Raktáron
90×200 cm, kárpitozott, matraccal és ágyráccsal
Raktáron
120×205 cm, kárpitozott, matraccal és ágyráccsal
Raktáron
90×200 cm, kárpitozott, matraccal és ágyráccsal
Raktáron
92×90×200 cm, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
90×206 cm, modern stílusú, fa
Raktáron
98×100×200 cm, matraccal, kárpitozott
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
90×200 cm, kárpitozott, tárolóhellyel
Raktáron
120×205 cm, kárpitozott, tárolóhellyel
Raktáron
90×206 cm, fa, lábakkal
Raktáron
90×200 cm, kárpitozott, tölgyfa
Raktáron
90×200 cm, modern stílusú, fa
Raktáron
90×200 cm, kárpitozott, égerfa
Raktáron
90×200 cm, kárpitozott, matraccal és ágyráccsal
Raktáron
120×205 cm, kárpitozott, matraccal és ágyráccsal
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
140×200 cm, hipoallergén, üreges szál töltetű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
160×200 cm, lamellás, állítható
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron

Matracvédő
Raktáron
140×200 cm, hipoallergén, üreges szál töltetű
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pamut, gyorsan száradó, darabonként
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
30×50 cm, pamut, szett
Raktáron
Hipoallergén, üreges szál töltetű, kacsatoll töltetű
Raktáron
200×220 cm, hipoallergén, üreges szál töltetű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron