
Ágy SOFIA 120 x 200 cm, beton Ágyrács: Ágyrács nélkül, Matrac: Matrac nélkül
120×206 cm, matrac nélkül, laminált, fejtámlával
-11 %47 925 Ft
53 830 Ft

Ágy SOFIA 120 x 200 cm, beton Ágyrács: Léces ágyrács, Matrac: Sommera 18 cm matrac
80×125×206 cm, matraccal és ágyráccsal, tárolóhellyel, lábakkal
-5 %123 166 Ft
129 045 Ft

Ágy SOFIA 120 x 200 cm, beton Ágyrács: Lamellás ágyrács, Matrac: Sommera 18 cm matrac
123 763 Ft

Ágy SOFIA 120 x 200 cm, beton Ágyrács: Lamellás ágyrács, Matrac: Deluxe 10 cm matrac
120×206 cm, matraccal, matraccal és ágyráccsal, laminált
-9 %98 290 Ft
107 651 Ft
Ágy SOFIA 120 x 200 cm, beton Ágyrács: Lamellás ágyrács, Matrac: Sommera 18 cm matrac
Variáns kiválasztása:Ágy SOFIA 120 x 200 cm, beton Ágyrács: Lamellás ágyrács, Matrac: Sommera 18 cm matrac
A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 123 763 Ft
Előző árak
- 2026. 05. 15. - 123 763 Ft
- 2026. 05. 14. - 123 763 Ft
- 2026. 03. 24. - 127 771 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Termékleírás
Anyag Első osztályú bútorlap Szín Beton Méretek Külső hosszúság: 206 cm Belső hosszúság: 200 cm Külső szélesség: 125 cm Belső szélesség: 120 cm A fejtámla magassága: 80 cm A lábtámla magassága: 41 cm Az ágyrács magassága a padlótól: 29,5 cm Lap vastagsága: 2 cm Kialakítás 120 kg teherbírás személyenként Az ágy részét képezi a szerelési tartozékok csomagja Egyszerű összeszerelés Használati útmutató az ágyhoz Ágy SOFIA 120 x 200 szerelési útmutató A csomag tartalma : 1x első lábtámla 1x hátsó fejtámla 2x oldalsó rész 1x központi léce 1x ötödik központi láb Csatlakozó anyagok Összeszerelési útmutató 2 év garancia
Specifikációk
| Ágyrács | Lamellás ágyrács |
|---|---|
| Matrac | Sommera 18 cm matrac |
| Termék színe | Szürke |
| Méret | 120 x 200 cm |
| Ágy teherbírása | 120 kg személyenként |
| Ár | 83 000 Ft-ig |
| Külső szélesség | 120 cm |
| Belső hossz | 200 cm |
| Külső hossz | 206 cm |
| Magasság a láb résznél | 41 cm |
| Belső szélesség | 125 cm |
| Magasság a fej résznél | 80 cm |
| Az ágyrács magassága a padlótól | 29,5 cm |
| Lakkozott | Nem |
| Alkalmas | Szobák |
A(z) Elerheto Otthon webáruház legjobb termékei

Fehér babatakaró 135 x 90 cm és párna 45 x 65 cm
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Léces ágyrács textillel 90x200 cm
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Gyerek fürdőlepedő kapucnival KODA 75x75 cm, szürke
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Hűsítő nyári paplan ELARIA, türkiz Méret: 200 x 220 cm
200×220 cm, steppelt, mikroplüss
Raktáron
Egész éves steppelt paplan 140 x 200 cm párnával 70 x 90 cm BASIC
Raktáron
Bella kék gyerek törölköző 30x50 cm, 100% pamut
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Összecsukható turista szék VENTO 38 cm, kék
38×38×38 cm
Raktáron
Gyerek fürdőlepedő kapucnival MILO 75x75 cm, bézs
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Classic kéztörlő 50 x 100 cm világoszöld, 100% pamut
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
VENORIA U alakú kihúzható ülőgarnitúra, 285x146 cm, krémszínű + 2 párna INGYEN
85×285×146 cm, ágyneműtartós, ágyazható
Raktáron
Egész éves paplan szett 140x200 cm üreges szálból, 70x90 cm párnával MEADOW FLOWERS
Raktáron
CLASSIC Egész éves steppelt paplan 140 x 200 cm párnával 70 x 90 cm és kispárnával 40 x 50 cm
Raktáron
Ágytakaró CITRUS GARDEN, fehér Méret: 170 x 210 cm
Pamut, egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
IKAROS ágy 160x200 cm, fehér/sonoma tölgy Ágyrács: Léces ágyrács, Matrac: Matrac nélkül
160×200 cm, fa, ágyráccsal
Raktáron
Biztonsági gyerek korlát, állítható - több méretben Korlát szélessége: 72-122 cm, Korlát magassága: 68 cm
Fa, szövet, otthoni
Raktáron
Lamella ágyrács 160x200 cm
160×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
SOMMERA 18 cm-es tasakrugós matrac, 90 x 200 cm Matracvédő: Matracvédő nélkül
18×90×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Léces ágyrács textillel 160x200 cm
160×200 cm, léces
Raktáron

