
Zöld-natúr színű borovi fenyő alacsony komód 150x80 cm Miranda – Marckeric
80×150×40 cm, fenyő, fa
RaktáronMéretek 79×100×30 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
- Nyolc szövetfiók: Hat kisméretű és két nagyméretű fiók a nappali szekrényben bőséges tárolóhelyet biztosítanak ruhákhoz, kiegészítőkhöz és egyéb dolgokhoz - Hajtható: Nyolc légáteresztő, könnyen kezelhető szövetfiókkal van felszerelve. Ezek helytakarékos tárolásra hajtogathatók, tökéletesek nappaliba vagy hálószobába. - Stabil Felépítés: Erős fémkeret és MDF felső rész kiváló stabilitást és tartósságot biztosít. Az állítható lábvédők stabilizálják a szekrényt és megvédik a padlót a sérülésektől - Dőlésszabályzó Dizájn: A fiókos szekrény hátulján található dőlésszabályzó lyuk lehetővé teszi a falra szerelést az ehhez mellékelt csavarokkal, plusz biztonságot nyújt otthonában - A szekrény méretei: 100W x 30D x 78,5H cm. Maximális terhelhetőség: 38 kg. Összeszerelést igényel
| Szélesség: | 100 cm |
|---|---|
| Mélység: | 30 cm |
| Magasság: | 79 cm |
| Típus | Fiókos, Kombinált |
|---|---|
| Anyag | Fa, Laminált |
| Felület | Matt |
| Stílus | Modern |
| Szín | Szürke |
| Lábak | Lábakkal, Lábak nélkül |
| Alak | Egyenes |
| Ajtónyitás típus | Klasszikus |
| Gyártó | HOMCOM |

80×150×40 cm, fenyő, fa
Raktáron
81×200×43 cm, lábak nélkül
RaktáronIngyenes szállítás

Fiókos, tölgyfa, modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
Lábakkal, matt, klasszikus ajtónyitás típusú
RaktáronIngyenes szállítás
Tölgyfa, modern stílusú, lábakkal
RaktáronIngyenes szállítás
Lábakkal, matt, klasszikus ajtónyitás típusú
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
99×82×38 cm, fiókos, lábakkal
RaktáronIngyenes szállítás

Matt, élelmiszer, klasszikus ajtónyitás típusú
Raktáron
Fiókos, fa, laminált
Raktáron
Fiókos, laminált, sarok
Raktáron
Fiókos, fa, laminált
Raktáron
Fiókos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Fiókos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Fiókos, laminált
Raktáron
Fiókos, laminált
Raktáron
Fiókos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Fiókos, fa, laminált
Raktáron
Fiókos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Fa, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Fiókos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Fiókos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Laminált, állítható magassággal, dönthető asztallappal
Raktáron
Polcos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Polcos, laminált, állítható magassággal
Raktáron