

Méretek 76×106×35 cm
A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 65 072 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
- ELEGÁNS ÉS VERSATILIS TERVEZÉS: Tökéletes bármilyen környezethez, otthontól az irodáig, ez az ülőgarnitúra kombinálja a funkcionalitást és a stílust, hogy könnyedén illeszkedjen bármilyen dekorációhoz - TÖBBFÉLE TÁROLÓHELY: Az étkezőszekrényünk 2 tágas fiókkal és 3 szekrénnyel rendelkezik polcokkal, hogy hatékonyan rendszerezhesse személyes vagy professzionális tárgyait - ÁLLÍTHATÓ POLCOKKAL: Az étkezőszekrény 2 oldalsó szekrénye állítható polcokkal rendelkezik, így testre szabhatja a területet igényei szerint, és még praktikusabb rendet kínál - MINŐSÉGI ANYAGOK: Ez a modern szekrény szilárd forgácslapból készült, hogy stabil szerkezetet biztosítson és tartósságot garantáljon a használat során - MÉRETEK: Összesített méretek: 106L x 35W x 76H cm. Belső fiók méretei: 27.8L x 28.8W x 7.7H cm, Teherbírás: 50 kg. Összeszerelést igényel
| Szélesség: | 106 cm |
|---|---|
| Mélység: | 35 cm |
| Magasság: | 76 cm |
| Típus | Fiókos, Ajtóval, Kombinált |
|---|---|
| Anyag | Fa, Laminált |
| Fa mintázat | Tölgyfa |
| Felület | Matt |
| Stílus | Modern |
| Szín | Fehér |
| Lábak | Lábakkal, Lábak nélkül |
| Alak | Egyenes |
| Ajtónyitás típus | Klasszikus |
| Gyártó | HOMCOM |


Fiókos, tölgyfa, lábakkal
Raktáron

Lábakkal, ajtóval, matt
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, matt, klasszikus ajtónyitás típusú
Raktáron
Fenyő, modern stílusú, matt
Raktáron

Tölgyfa, ajtóval, matt
Raktáron
Tölgyfa, ajtóval, matt
Raktáron
Fiókos, matt, klasszikus ajtónyitás típusú
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, lábakkal, matt
Raktáron
Modern stílusú, matt, klasszikus ajtónyitás típusú
Raktáron
Fiókos, tölgyfa, fa
Raktáron
Tölgyfa, modern stílusú, matt
Raktáron
Fa, modern stílusú, lábakkal
Raktáron
Tölgyfa, ajtóval, matt
Raktáron
Modern stílusú, matt, klasszikus ajtónyitás típusú
Raktáron
Lábakkal, matt, klasszikus ajtónyitás típusú
RaktáronIngyenes szállítás
93×135×45 cm, tölgyfa, modern stílusú

Tölgyfa, modern stílusú, matt
Raktáron
Modern stílusú, matt, klasszikus ajtónyitás típusú
Raktáron
Fiókos, fenyő, fa
Raktáron
Modern stílusú, magasfényű, ajtóval
Raktáron
Tölgyfa, kombinált, matt
Raktáron
Fiókos, magasfényű, lábakkal
Raktáron
Tölgyfa, ajtóval, matt
Raktáron
Fiókos, tölgyfa, lábakkal
Raktáron

Lábakkal, ajtóval, matt
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Tölgyfa, lábakkal, matt
RaktáronIngyenes szállítás
Fiókos, lábakkal, matt
Raktáron
Tölgyfa, kombinált, matt
Raktáron

Műanyag, fém, lejtős tetővel
Raktáron
Kapu
Raktáron
Fém, lejtős tetővel
Raktáron
Kapu
Raktáron
Fa, fedéllel
Raktáron
93×30×30 cm, álló, magasfényű
Raktáron
140×166×113 cm, kültéri, fa
Raktáron

Modern stílusú, matt, egyenes
Raktáron

Fém, árnyékolóval
Raktáron

Falhoz, szabadon álló, fém
Raktáron
Gáz
Raktáron
Polcos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Paddal, szekrénnyel, modern stílusú
Raktáron
Fiókos, laminált, állítható magassággal
Raktáron