

Méretek 75×110×40 cm
A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 77 726 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
- NATÚR BARÁTSÁGOS DESIGN: barátságos természetes 6 fiókos szekrény fonott előlappal, ideális az elegancia fokozásához - Szekrény világos fa színű és megjelenésű, a maximális elegancia érdekében - VERSATILIS: Kompakt tárolóegység, amely könnyen integrálható különböző terekbe: nappali, előszoba, hálószoba, iroda stb. - MULTI-TÁROLÁS: Tárolószekrény 6 nagy fiókkal, amely lehetővé teszi ágyneműk, háztartási tárgyak vagy ruhák tárolását és a tetején. - TARTÓS ÉS MEGBÍZHATÓ BÚTOR: Minőségi dizájn és gyártás masszív lábakon és fonott előlappal a hosszú élettartam érdekében - mellékelt illusztrált összeszerelési útmutató, hátsó anti-tip eszköz - MŰSZAKI ADATOK: Összesített méretek: 110L x 40W x 75H cm - Maximális terhelhetőség: 40kg (összesen), 10kg (teteje), 5kg (fiókonként) - Összeszerelés szükséges
| Szélesség: | 110 cm |
|---|---|
| Mélység: | 40 cm |
| Magasság: | 75 cm |
| Típus | Fiókos, Kombinált |
|---|---|
| Anyag | Fa, Rattan |
| Felület | Matt |
| Stílus | Modern, Rusztikus |
| Szín | Bézs |
| Lábak | Lábakkal |
| Alak | Egyenes |
| Ajtónyitás típus | Klasszikus |
| Gyártó | HOMCOM |

Lábakkal, matt, klasszikus ajtónyitás típusú
RaktáronIngyenes szállítás
99×82×38 cm, fiókos, lábakkal
RaktáronIngyenes szállítás

81×200×43 cm, lábak nélkül
RaktáronIngyenes szállítás
Lábakkal, matt, klasszikus ajtónyitás típusú
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fiókos, tölgyfa, modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
80×150×40 cm, fenyő, fa
Raktáron
Tölgyfa, modern stílusú, lábakkal
RaktáronIngyenes szállítás

Matt, élelmiszer, klasszikus ajtónyitás típusú
Raktáron
Fiókos, fa, laminált
Raktáron
Fiókos, laminált, sarok
Raktáron
Fiókos, fa, laminált
Raktáron
Fiókos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Fiókos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Fiókos, laminált
Raktáron
Fiókos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Fiókos, laminált
Raktáron
Fiókos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Fa, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Fiókos, fa, laminált
Raktáron
Fiókos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Fiókos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Laminált, állítható magassággal, dönthető asztallappal
Raktáron
Polcos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Fiókos, fa, laminált
Raktáron