

Méretek 75×118×142 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
- 2 darabos készlet: Egy Rattan szék és egy asztal ideális kertekhez, teraszokhoz és más kültéri területekhez. A kényelmes puff oldalsó asztalként is használható a párna eltávolításakor. - Kényelemre Tervezve: Az ülőhéj rengeteg kényelmet és ülési komfortot biztosít. A nagy, vastag ülőpárna lehetővé teszi, hogy kényelmesen elmerüljön és lazítson. - Okos Hajtogatható Dizájn: Az nagy ülőkosár szükség esetén kényelmesen összecsukható. Oldalt praktikus pohártartó található. - Masszív Váz: Az erős acélkeret kompromisszumok nélküli támogatást és szilárd fogást biztosít, míg a négy masszív láb mindig stabilan tart. - Termékinformáció: Teljes méretek: 118H x 75W x 142H cm. Ülőfelület mérete: 74H x 56W x 40H cm. Teherbírás: 120 kg. Összeszerelést igényel.
| Szélesség: | 118 cm |
|---|---|
| Mélység: | 142 cm |
| Magasság: | 75 cm |
| Anyag | Természetes rattan, Műanyag, Fém |
|---|---|
| Funkció | Összecsukható |
| Párnával | Igen |
| Típus | Hinta |
| Szín | Bézs |
| Gyártó | Outsunny |

Összecsukható, fa, karfás
Raktáron
115×108×70 cm, fém, párnával
Raktáron
Fém, párnával, műrattan
Raktáron
Egyszerű
Raktáron
130×78 cm, fém, párnával
Raktáron
Fa
Raktáron
Párnával, műrattan, hinta
Raktáron
Párnával, műrattan, függő
Raktáron
Fiókos, laminált, sarok
Raktáron
Fa, laminált, gyerekkel együtt növő
Raktáron
Fiókos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Fiókos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Fiókos, laminált
Raktáron
Fiókos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Fiókos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Fa, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Fiókos, fa, laminált
Raktáron
Polcos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Polcos, fa, laminált
Raktáron
Fiókos, fa, laminált
Raktáron
Fiókos, fa, laminált
Raktáron
Polcos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Szekrénnyel, fiókos, laminált
Raktáron
Fiókos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Fiókos, laminált
Raktáron
Fiókos, laminált, állítható magassággal
Raktáron