
Fürdőszobai szekrény, cipős szekrény 60 x 80 x 30 cm, Fehér
Matt, klasszikus ajtónyitás típusú, egyenes
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronMéretek 95×30×30 cm
A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 31 811 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
- Öt fiók az egyszerű rendszerezésért: ruhák, zoknik és mindennapi kellékek tárolására, hogy otthona rendezettsége megőrizhető legyen. - Tiszta, modern megjelenés: élénk fehér felület és letisztult ezüst fogantyúk friss, kortárs hangulatot kölcsönöznek, könnyen illeszkednek a legtöbb dekorhoz. - Minden helyre illik: ez a keskeny előszoba- és oldalkomód ideális hálóba, nappaliba, előszobába vagy a kanapé mellé – extra tárolást ad és szűk sarkokba is befér. - Biztonságos és stabil családi otthonokba: dőlésgátló szerelvények védik a háztartást, az állítható lábak pedig stabilitást biztosítanak egyenetlen padlón. - Tartós és könnyen karbantartható: FSC tanúsítványú forgácslapból, melaminbevonattal, amelyet könnyű letörölni – masszív, praktikus és környezettudatos választás.
| Szélesség: | 30 cm |
|---|---|
| Mélység: | 30 cm |
| Magasság: | 95 cm |
| Stílus | Modern |
|---|---|
| Felület | Matt |
| Ajtónyitás típus | Klasszikus |
| Alak | Egyenes |
| Lábakkal | Igen |
| Anyag | Fa, Laminált |
| Szín | Fehér |
| Gyártó | HOMCOM |

Matt, klasszikus ajtónyitás típusú, egyenes
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
102×80×40 cm, modern stílusú, magasfényű
Raktáron
Matt, tolóajtóval, egyenes
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron

Matt, élelmiszer, klasszikus ajtónyitás típusú
Raktáron
Fiókos, fa, laminált
Raktáron
Fiókos, laminált, sarok
Raktáron
Fiókos, fa, laminált
Raktáron
Fiókos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Fiókos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Fiókos, laminált
Raktáron
Fiókos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Fiókos, laminált
Raktáron
Fiókos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Fa, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Fiókos, fa, laminált
Raktáron
Fiókos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Fiókos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Laminált, állítható magassággal, dönthető asztallappal
Raktáron
Polcos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Fiókos, fa, laminált
Raktáron