

Méretek 80×60×40 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
- NAGY TÁROLÓKAPACITÁS: A 4 fiók lehetőséget ad különböző dolgok tárolására, legyen szó ruhákról, kiegészítőkről vagy egyéb háztartási tárgyakról. A párnázott sínek biztonságosak és csendesek, lehetővé téve a tárolószekrény automatikus és lassú záródását az ujjbecsípés elkerülésére. - TERVEZÉS: Természetes felületével ez a felnőtt hálószoba szekrény tökéletesen illeszkedik a kortárs belső térhez. Letisztult és minimál stílusa szinte bármilyen hálószoba, nappali vagy iroda dekorációját feldobja. - TARTÓS: Kiváló minőségű anyagokból készült, ez a hálószobai tárolószekrény tartósságot és stabilitást biztosít. - FELBORULÁS-GÁTLO HEVEDEREK MELLÉKELVE: Ez a fiókos egység a mellékelt hevederekkel a falra rögzíthető, hogy megnövelje a felborulás ellen védő biztonságot. - MŰSZAKI ADATOK: Teljes méretek: 60Sz x 40Mé x 80Ma cm. Fiók belső méretei: 52Sz x 33.5Mé x 8Ma cm. Ajánlott maximális teherbírás: 30 kg. Összeszerelés szükséges.
| Szélesség: | 60 cm |
|---|---|
| Mélység: | 40 cm |
| Magasság: | 80 cm |
| Típus | Fiókos, Kombinált |
|---|---|
| Anyag | Fa, Laminált |
| Fa mintázat | Tölgyfa |
| Felület | Matt |
| Stílus | Modern |
| Szín | Barna |
| Lábak | Lábakkal, Lábak nélkül |
| Alak | Egyenes |
| Ajtónyitás típus | Klasszikus |
| Gyártó | HOMCOM |

Fiókos, lábakkal, kombinált
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
85×200×45 cm, modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Lábakkal, matt, klasszikus ajtónyitás típusú
RaktáronIngyenes szállítás
80×150×40 cm, fenyő, fa
Raktáron
Tölgyfa, modern stílusú, lábakkal
RaktáronIngyenes szállítás
Tölgyfa, modern stílusú, lábakkal
RaktáronIngyenes szállítás
Lábakkal, ajtóval, matt
RaktáronIngyenes szállítás
80×110×40 cm, fiókos, fenyő
Raktáron

Fiókos, lábakkal, kombinált
Elérhető 4 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Fém, lejtős tetővel
Raktáron

Paddal, szekrénnyel, modern stílusú
Raktáron
Fa, fedéllel
Raktáron
Esővédők, manuális
Raktáron
140×166×113 cm, kültéri, fa
Raktáron
Kapu
Raktáron
Cellás polikarbonát, alumínium, horganyzott lemez
Raktáron

Gáz
Raktáron
Modern stílusú, matt, egyenes
Raktáron

Falhoz, szabadon álló, fém
Raktáron

Fiókos, fa, laminált
Raktáron
Műanyag, kültéri, klasszikus
Raktáron
Fiókos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Fiókos, laminált, állítható magassággal
Raktáron