

Méretek 76×80×35 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
- TERMÉSZETES BARÁTSÁGOS DIZÁJN: Természetes, barátságos dizájnnal készült 3-fiókos szekrény rattan cane elöl fiókokkal, ideális, hogy extra eleganciát adjon belső teréhez - Elegáns világos fa megjelenésű szekrény - TÖBB TÁROLÁS: 3 nagy fiók ágynemű, háztartási tárgyak, ruhák és még sok más tárolására - VILÁGOS: Kompakt tárolóegység, amely könnyen integrálható a választott térbe, nappaliba, előszobába, hálószobába, irodába stb. - ERŐS STRUKTÚRA: Minőségi konstrukció szilárd E1 osztályú MDF lábakon és rattan cane-ből a tartós használat érdekében - KÖNNYŰ ÖSSZESZERELÉS, GYORS ÉS BIZTONSÁGOS HASZNÁLAT: Illusztrált összeszerelési útmutatóval, anti-tolódás biztosíték a bútor hátulján - összes méretek: 80Sz x 35Mé x 76Ma cm - maximális javasolt terhelés: 40 kg (összesen), 5 kg (fiók)
| Szélesség: | 80 cm |
|---|---|
| Mélység: | 35 cm |
| Magasság: | 76 cm |
| Típus | Fiókos, Kosarakkal, Kombinált |
|---|---|
| Anyag | Laminált, Rattan |
| Felület | Matt |
| Stílus | Modern, Rusztikus |
| Szín | Bézs |
| Lábak | Lábakkal |
| Alak | Egyenes |
| Ajtónyitás típus | Tolóajtó |
| Gyártó | HOMCOM |

Lábakkal, matt, klasszikus ajtónyitás típusú
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
80×150×40 cm, fenyő, fa
Raktáron

Fiókos, tölgyfa, modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
99×82×38 cm, fiókos, lábakkal
RaktáronIngyenes szállítás
81×200×43 cm, lábak nélkül
RaktáronIngyenes szállítás
Tölgyfa, modern stílusú, lábakkal
RaktáronIngyenes szállítás
Lábakkal, matt, klasszikus ajtónyitás típusú
RaktáronIngyenes szállítás

Matt, élelmiszer, klasszikus ajtónyitás típusú
Raktáron
Fiókos, fa, laminált
Raktáron
Fiókos, laminált, sarok
Raktáron
Fiókos, fa, laminált
Raktáron
Fiókos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Fiókos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Fiókos, laminált
Raktáron
Fiókos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Fiókos, laminált
Raktáron
Fiókos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Fa, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Fiókos, fa, laminált
Raktáron
Fiókos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Fiókos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Laminált, állítható magassággal, dönthető asztallappal
Raktáron
Polcos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Fiókos, fa, laminált
Raktáron