

Méretek 101×60×29 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
- IPARI STÍLUS: A fekete acél szerkezet és a fa kinézetű panelek elegáns ipari stílusú bútorrá teszik ezt a fiókos szekrényt, amely tökéletes különböző helyiségekhez a házban. - BŐVÍTETT TÁROLÓ HELY: Ez a sokoldalú alacsony tárolóegység 3 nagy szövet fiókkal, egy polccal és egy felső panelekkel rendelkezik, amely tökéletesen alkalmas a mindennapi tárgyak, mint könyvek és órák tárolására. - HAJTHATÓ FIÓNK: A nappali tároló bútor fiókjai szövetből készültek, és szükség esetén könnyen hajtogathatók a tárolás érdekében. - MINŐSÉGI ANYAG: Könnyen tisztítható MDF panelekből és fém szerkezetből készült ez az oldalsó asztal, amely stabil. Az anti-billenő eszköz és a csúszásmentes talpak nagyobb stabilitást biztosítanak. - MŰSZAKI ADATOK: Teljes méretek: 60L x 29Sz x 101Ma cm. Ajánlott max. terhelés: 30kg (összesen), 3kg (fiókok), 10kg (polc), 15kg (felső panel). Könnyen összeszerelhető a használati útmutató segítségével.
| Szélesség: | 60 cm |
|---|---|
| Mélység: | 29 cm |
| Magasság: | 101 cm |
| Típus | Fiókos, Kombinált |
|---|---|
| Anyag | Fa, Laminált |
| Fa mintázat | Tölgyfa |
| Felület | Matt |
| Stílus | Ipari |
| Szín | Barna |
| Lábak | Lábakkal |
| Alak | Egyenes |
| Ajtónyitás típus | Klasszikus |
| Gyártó | HOMCOM |

80×150×40 cm, fenyő, fa
Raktáron

Lábakkal, matt, klasszikus ajtónyitás típusú
RaktáronIngyenes szállítás
99×82×38 cm, fiókos, lábakkal
RaktáronIngyenes szállítás
81×200×43 cm, lábak nélkül
RaktáronIngyenes szállítás
Fiókos, tölgyfa, modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
Lábakkal, matt, klasszikus ajtónyitás típusú
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Tölgyfa, modern stílusú, lábakkal
RaktáronIngyenes szállítás

Matt, élelmiszer, klasszikus ajtónyitás típusú
Raktáron
Fiókos, fa, laminált
Raktáron
Fiókos, laminált, sarok
Raktáron
Fiókos, fa, laminált
Raktáron
Fiókos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Fiókos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Fiókos, laminált
Raktáron
Fiókos, laminált
Raktáron
Fiókos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Fiókos, fa, laminált
Raktáron
Fiókos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Fa, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Fiókos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Fiókos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Laminált, állítható magassággal, dönthető asztallappal
Raktáron
Polcos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Polcos, laminált, állítható magassággal
Raktáron