
Szürkésbézs komód 82x99x38 cm Madrid – Tvilum
99×82×38 cm, fiókos, lábakkal
RaktáronIngyenes szállításMéretek 100×34×55 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
- 5 FIÓKKAL: Tele van pizsamákkal, zoknikkal, lepedőkkel és ékszerekkel a háza? Ez az öt fiókos hálószobai fiókos szekrény egy hasznos tetőrésszel segít rendet rakni az otthonában, a hálószobától a gardróbon keresztül a játszószobáig és még sokáig. - MULTIFUNKCIONÁLIS FIÓKOS SZEKRÉNY: Ideális leggings, pizsamák tárolására a hálószobában, könyvek tárolására az irodában, vagy tároló bútorként az előszobában, hogy mindig kéznél legyenek a dolgai. - STRAPABÍRÓ ÉS STABIL: Ez a fekete fiókos szekrény nagy stabilitást kínál strapabíró fa melamin szerkezete miatt. Ideális hosszú távú használatra, és anti-öngyilkossági rendszerrel rendelkezik a további biztonság érdekében. - ELEGÁNS ÉS FUNKCIONÁLIS: Ez a fogantyú nélküli fiókos szekrény tiszta és minimalista megjelenést kínál, könnyen illeszthető bármilyen térbe. Kisebb gyermekes otthonok számára is biztonságosabb. - ÖSSZES DIMENZIÓ: 55x34x100 cm (HxSzxM). Fiók méretek: 54.5x16.5 cm (elöl), 47x28.5x8 cm (belső tér). Maximális súlykapacitás: 30 kg (összesen), 5 kg (fiókonként), 5 kg (tetején). Összeszerelés szükséges.
| Szélesség: | 34 cm |
|---|---|
| Mélység: | 55 cm |
| Magasság: | 100 cm |
| Típus | Fiókos, Kombinált |
|---|---|
| Anyag | Fa, Laminált |
| Felület | Magasfényű |
| Stílus | Modern |
| Szín | Fekete |
| Lábak | Lábak nélkül |
| Alak | Egyenes |
| Ajtónyitás típus | Klasszikus |
| Gyártó | HOMCOM |

99×82×38 cm, fiókos, lábakkal
RaktáronIngyenes szállítás
Lábakkal, matt, klasszikus ajtónyitás típusú
RaktáronIngyenes szállítás
80×150×40 cm, fenyő, fa
Raktáron
Fiókos, tölgyfa, modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
81×200×43 cm, lábak nélkül
RaktáronIngyenes szállítás
Tölgyfa, modern stílusú, lábakkal
RaktáronIngyenes szállítás

Lábakkal, matt, klasszikus ajtónyitás típusú
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron

Matt, élelmiszer, klasszikus ajtónyitás típusú
Raktáron
Fiókos, fa, laminált
Raktáron
Fiókos, laminált, sarok
Raktáron
Fiókos, fa, laminált
Raktáron
Fiókos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Fiókos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Fiókos, laminált
Raktáron
Fiókos, laminált
Raktáron
Fiókos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Fiókos, fa, laminált
Raktáron
Fiókos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Fa, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Fiókos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Fiókos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Laminált, állítható magassággal, dönthető asztallappal
Raktáron
Polcos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Polcos, laminált, állítható magassággal
Raktáron