

Méretek 89×109×40 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
- BŐSÉGES TÁROLÓHELY: Konyhai kocsi bőséges tárolóhellyel. Ajtós szekrény, fiók, akasztó bár és fűszertartó. Ideális a konyhai extra hely hozzáadásához vagy bármely más helyiségben. - ÁLLÍTHATÓ POLC ÉS MULTIFUNKCIONÁLIS BÁR: A zöldségtrolley magasságban állítható belső polccal rendelkezik. 3 különböző pozícióba könnyen állítható. Az oldalsó bár, amely a konyhai törölközők akasztására szolgál, tolórúdként is használható a kocsi egyik szobából a másikba történő mozgatására. - KÖNNYEN MOZGATHATÓ: 4 db forgókerék, amely tökéletes az extra kocsi egyszerű mozgatásához egyik helyről a másikra. 2 kerék fékezhető, hogy amikor szükséges, fix pozícióban tartsa. - TARTÓS ANYAG: Melamin MDF segédkocsi és gumifa munkalap. Minimális karbantartást igényel, és nedves ruhával könnyen tisztítható. - ÖSSZES DIMENZIÓ: 109x40x89 cm (HxSzxM); Munkalap méretei: 85x40 cm (HxSz); Maximális teherbírás: 40 kg (összesen), 20 kg (munkalap), 8 kg (fiók) és 8 kg (belső polc)
| Szélesség: | 109 cm |
|---|---|
| Mélység: | 40 cm |
| Magasság: | 89 cm |
| Stílus | Modern |
|---|---|
| Felület | Matt |
| Típus | Alsó |
| Ajtónyitás típus | Klasszikus |
| Anyag | Fa, Laminált |
| Alak | Egyenes |
| Szín | Fekete |
| Gyártó | HOMCOM |

Alsó, felső, matt
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
135×90 cm, alsó, mosogató

Fém, lejtős tetővel
Raktáron

Paddal, szekrénnyel, modern stílusú
Raktáron
Fa, fedéllel
Raktáron
Esővédők, manuális
Raktáron
Kapu
Raktáron
140×166×113 cm, kültéri, fa
Raktáron

Gáz
Raktáron
Cellás polikarbonát, alumínium, horganyzott lemez
Raktáron
Modern stílusú, matt, egyenes
Raktáron


Falhoz, szabadon álló, fém
Raktáron
Fiókos, fa, laminált
Raktáron
Polcos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Laminált, állítható magassággal, dönthető asztallappal
Raktáron
Műanyag, kültéri, klasszikus
Raktáron