

Méretek 83×111×45 cm
A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 72 303 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
- ILLESZKEDIK A STÍLUSÁBA: Ennek a szürke konyhaszigetnek a gyönyörű esztétikája és dizájnja modernitást sugall, és könnyedén beilleszkedik a konyhájába vagy bárhová, ahol elhelyezi. - TÖBBFÉLE TÁRGYALÁSI LEHETŐSÉG: Ez a konyhai bútor 2 könnyen kihúzható fiókot, 2 szekrényt, egy akasztót és fűszerpolcot tartalmaz, bőséges helyet biztosít a konyhai eszközök és alapanyagok számára. - TOVÁBBI FELSŐRÉSZ: A selyemfényű gumifa felület extra helyet biztosít az élelmiszer előkészítésére anélkül, hogy annyi helyet foglalna el, mint egy teljes asztal, tökéletes megoldás kisebb konyhákhoz vagy korlátozott terekhez. - KÖNNYEN MOZGATHATÓ: 4 forgókerékkel és 2 fékkel felszerelt konyhai kocsi nagy mobilitást és stabilitást biztosít, lehetővé téve, hogy a munkafelületen rögzíthető legyen a kényelmes használat érdekében. - ÖSSZES DIMENZIÓ: 111x44.5x82.5 cm (HxSzxM). Maximális teherbírás: 45 kg (összesen), 8 kg (polc), 5 kg (fiók)
| Szélesség: | 111 cm |
|---|---|
| Mélység: | 45 cm |
| Magasság: | 83 cm |
| Stílus | Modern |
|---|---|
| Felület | Matt |
| Típus | Alsó, Élelmiszer |
| Ajtónyitás típus | Klasszikus |
| Anyag | Fa |
| Alak | Egyenes |
| Szín | Szürke |
| Gyártó | HOMCOM |

135×90 cm, alsó, mosogató

Paddal, szekrénnyel, modern stílusú
Raktáron
Kapu
Raktáron

Műanyag, fém, lejtős tetővel
Raktáron
Gáz, grillráccsal
Raktáron
Fém, lejtős tetővel
Raktáron
Fa, fedéllel
Raktáron
Esővédők, manuális
Raktáron
93×30×30 cm, álló, magasfényű
Raktáron
Kapu
Raktáron
71×80×29 cm, matt, tölgyfa
Raktáron
Fiókos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Szekrénnyel, fiókos, laminált
Raktáron
Fiókos, fa, laminált
Raktáron
Fiókos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Fiókos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Fiókos, laminált
Raktáron
Polcos, laminált, állítható magassággal
Raktáron