

Méretek 104×60×40 cm
A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 57 841 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
- BŐVÍTETT TÁROLÓHELY: Ez a konyhai szekrény praktikus megoldást kínál, 5 szinten belül és 12 polc az ajtókon, ideális a befőttek, edények, konzervok, fűszerek és rendszerezett palackok tárolására - ÁLLÍTHATÓ POLCOK AZ ÖN IGÉNYEI SZERINT: Ez a konyhai segédszekrény 6 belső polccal rendelkezik, amelyeket 3 különböző magasságban elhelyezhet, így testesítheti meg a tárolási igényeit bármilyen időpontban - STABIL ÉS BIZTONSÁGOS STRUKTÚRA: A spejzszekrény anti-tip rendszert tartalmaz a nagyobb biztonság érdekében otthon, különösen hasznos, ha gyermekek vannak a háznál, vagy ha nagy napi használatú területen helyezi el - RUSZTIKUS STÍLUS MODERN TOVÁBBI KIEGÉSZÍTÉSEKKEL: Krémfehér felülete retro barna tetővel és fekete részletekkel kombinálva ideális a konyhájának meghitt légkör megadásához anélkül, hogy elveszítené a funkciót - ÖSSZES DIMENZIÓ: 60x40x104 cm (SzéxHxM). Maximális teherbírás: 50 kg (összesen), 10 kg (alsó polc). Összeszerelés szükséges
| Szélesség: | 60 cm |
|---|---|
| Mélység: | 40 cm |
| Magasság: | 104 cm |
| Stílus | Rusztikus, Retró |
|---|---|
| Felület | Matt |
| Típus | Alsó, Élelmiszer |
| Ajtónyitás típus | Klasszikus |
| Anyag | Fa, Laminált |
| Alak | Egyenes |
| Szín | Fehér |
| Gyártó | HOMCOM |

135×90 cm, alsó, mosogató

Paddal, szekrénnyel, modern stílusú
Raktáron
Kapu
Raktáron

Műanyag, fém, lejtős tetővel
Raktáron
Gáz, grillráccsal
Raktáron
Fém, lejtős tetővel
Raktáron
Fa, fedéllel
Raktáron
Esővédők, manuális
Raktáron
93×30×30 cm, álló, magasfényű
Raktáron
Kapu
Raktáron
71×80×29 cm, matt, tölgyfa
Raktáron
Fiókos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Szekrénnyel, fiókos, laminált
Raktáron
Fiókos, fa, laminált
Raktáron
Fiókos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Fiókos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Fiókos, laminált
Raktáron
Polcos, laminált, állítható magassággal
Raktáron