
Szürke kordbársony kinyitható-tárolóhelyes kanapé 215 cm Bjork – Bonami Selection
Ágyneműtartós, ágyazható, alacsony háttámlás
RaktáronMéretek 60×130×73 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
- FUNKCIONÁLIS: Modern és praktikus kanapé otthonába, használja rendszeres kanapéként vagy fekvőágyként, hogy bármikor pihenhessen a nap folyamán. - 7-FOKOZATÚ ÁLLÍTHATÓ HÁTTÁMLA: Ez a földi kanapé 7 fokozatban állítható háttámlával rendelkezik, lehetővé téve, hogy megtalálja a megfelelő pozíciót a pihenéshez, legyen szó olvasásról, beszélgetésről vagy szundikálásról. - MAXIMÁLIS KÉNYELEM 2 PÁRNÁVAL: A földi kanapé és a párnák vastag párnázása és puha velúrbőr borítása teret és intimitást teremt. - STABIL ÉS HELYTakarékos: A belső acélkeret biztosítja a stabilitást és a további támaszt. Összecsukható rendszere révén ez a modern kanapé gyorsan bezárható, hogy helyet takarítson meg. - MÉRETEK: Kanapé üzemmód méretei: 130H x 73SZ x 60M cm. Ágy üzemmód méretei: 130H x 170SZ x 12M cm. Teherbírás: 120kg.
| Szélesség: | 130 cm |
|---|---|
| Mélység: | 73 cm |
| Magasság: | 60 cm |
| Funkció | Ágyazható, Állítható |
|---|---|
| Férőhely | Kétszemélyes |
| Stílus | Modern |
| Mindennapi alváshoz | Igen |
| Kárpit anyaga | Szövet |
| Párnákkal | Igen |
| Szín | Szürke |
| Gyártó | HOMCOM |

Ágyneműtartós, ágyazható, alacsony háttámlás
Raktáron
85×130×103 cm, ágyneműtartós, ágyazható
Raktáron
90×180×75 cm, skandináv stílusú, lábakkal

Ágyazható, lábakkal, szövet
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Ágyneműtartós, ágyazható, modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás

Fiókos, laminált, sarok
Raktáron
Fiókos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Fiókos, fa, laminált
Raktáron
Fiókos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Polcos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Fiókos, laminált
Raktáron
Fiókos, fa, laminált
Raktáron
Fiókos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Fiókos, fa, laminált
Raktáron
Polcos, fa, laminált
Raktáron
Fa, laminált, gyerekkel együtt növő
Raktáron
Fiókos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Szekrénnyel, fiókos, laminált
Raktáron
Fiókos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Polcos, fa, laminált
Raktáron
Fiókos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Polcos, laminált, állítható magassággal
Raktáron