
Goldea teflonbevonatú asztlterítő - virágos édenkert 120 x 160 cm
Teflonos, poliészter, darabonként
RaktáronMéretek 120×140 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag PVC Méret Szélesség: 120 cm Hosszúság: 140 cm Súly: 100 g Szín Lila Bézs Részletek Mosható Vízálló Téglalap alakú Ideális kerti asztalokhoz UV-álló és különböző időjárási körülményekkel szemben ellenálló
| Szélesség: | 120 cm |
|---|---|
| Mélység: | 140 cm |
| Anyag | PVC |
|---|---|
| Méret | Darabáru |
| Jellemzők | Impregnált |
| Forma | Téglalap |
| Típus | Terítő |
| Minta | Virágok |
| Szín | Lila |
| Termék színe | Bézs, Lila |
| Évszak | Egész éves, Nyár |
| Anyaga | PVC |
| Méteráru | Kész |
| Hosszúság | 120 cm |
| Moshatóság | Mosható |
| Súly | 0,1 kg |

Teflonos, poliészter, darabonként
Raktáron
Teflonos, virágos, darabonként
Raktáron
220×140 cm, teflonos, poliészter
Raktáron
Teflonos, darabonként, téglalap alakú
Raktáron
Kerek, darabonként, - terítők
Raktáron
Teflonos, ovális, poliészter
Raktáron
Darabonként, téglalap alakú, - terítők
Raktáron
Kerek, pamut, darabonként
Raktáron
Kerek, darabonként, - terítők
Raktáron
Teflonos, ovális, darabonként
Raktáron
Teflonos, darabonként, téglalap alakú
Raktáron
Teflonos, ovális, virágos
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
38×38×38 cm
Raktáron
160×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
140×200 cm, hipoallergén, üreges szál töltetű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
18×140×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, francia
Raktáron
180×200 cm, gumis, pamut
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
180×200 cm, gumis, pamut
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
18×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron

140×200 cm, hipoallergén, üreges szál töltetű
Raktáron
18×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron