
Goldea bambuszszálas törölköző és fürdőlepedő - natúr színű 70 x 140 cm
Bambusz, pamut, darabonként
RaktáronMéretek 70×140 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag 100% pamut Gramázs: 400 g/m2 Szín Fekete Méret 70 x 140 cm Kialakítás Szegély nélkül Akasztóval, akasztófülként használható Oeko-Tex Standard 100 tanúsítvány Mosás max. 60 °C-on Szárítógépben alacsony hőmérsékleten szárítható Közepes hőmérsékleten vasalható Ne fehérítse, ne tisztíttassa vegyszerekkel Ne mosd olyan ruhákkal, amelyeknek cipzárja vagy fém kapcsa van A tartós puhaság, lágyság és nedvszívó képesség érdekében nem ajánlott öblítő használata
| Szélesség: | 70 cm |
|---|---|
| Mélység: | 140 cm |
| Anyag | Pamut |
|---|---|
| Készlet | Darabonként |
| Minta | Egyszínű |
| Szín | Fekete |
| Termék színe | Fekete |
| Anyaga | 100% pamut |
| Méret | 70 x 140 cm |
| Grammsúly | 400 g/m2 |
| Szárítógépben szárítható | Igen |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 60 °C |
| Akasztófül | Igen |
| Súly | 0,2 kg |

Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
70×140 cm, poliészter, darabonként
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
50×100 cm, gyorsan száradó, darabonként
Kiszállítás 2 nap múlva
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
160×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
140×200 cm, hipoallergén, üreges szál töltetű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
180×200 cm, gumis, pamut
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
180×200 cm, gumis, pamut
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
18×140×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, francia
Raktáron
18×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron

38×38×38 cm
Raktáron
17×57 cm, műanyag, tölgyfa
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
18×90×200 cm, hab, rugós
Raktáron