




Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Összetétel: 100% pamut Gramázs: 145 g/m² Szín Szürkésbézs Méretek Méret: 180 x 200 cm Jellemzők Puha és erős anyag, hosszú élettartammal Magas rugalmasság, nem csúszik, stabilan tart Nem igényel vasalást Gumival körbeszegve az egész lepedőn Gyakorlati tanácsok Első használat előtt alaposan mossa ki a lepedőt Ajánlott mosási hőmérséklet: 30 - 40 °C (gyártói címke alapján) Ajánlott mosás: minden héten, legfeljebb 1x 14 naponta Szárítógépben alacsony hőmérsékleten javasolt szárítani Csomag tartalma 1 db lepedő 180 x 200 cm
| Anyag | Pamut |
|---|---|
| Termék színe | Bézs, Szürke |
| Anyaga | 100% pamut |
| Grammsúly | 145 g/m2 |
| Méret | 180 x 200 cm |
| Rugalmas | Igen |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 40 °C |
| Optimális matrac magasság | 20 cm-ig |
| Kialakítás | Gumis, Rugalmas |
| Gumis | Igen |
| Súly | 0,3 kg |

Gumis, pamut, jersey
Raktáron
90×200 cm, gumis, jersey
Raktáron
Gumis, pamut, jersey
Raktáron
Gumis, jersey
Raktáron
Gumis, pamut, jersey
Raktáron
Gumis, jersey
Raktáron
Gumis, pamut, jersey
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
90×200 cm, gumis, jersey
Raktáron
90×200 cm, frottír
Raktáron
Gumis, jersey, pamut-szatén
Raktáron
Gumis, jersey
Raktáron
160×200 cm, gumis, jersey
Raktáron
90×200 cm, frottír
Raktáron
Gumis, pamut, jersey
Raktáron
Gumis, jersey
Raktáron
Gumis, pamut, jersey
Raktáron
90×200 cm, gumis, jersey
Raktáron
Gumis, pamut, jersey
Raktáron
90×200 cm, frottír
Raktáron
90×200 cm, gumis, jersey
Raktáron
Gumis, jersey
Raktáron
90×200 cm, frottír
Raktáron
180×200 cm, gumis, jersey
Raktáron
Gumis, jersey
Raktáron
Gumis, pamut, jersey
Raktáron
Gumis, pamut, jersey
Raktáron
160×200 cm, gumis, jersey
Raktáron
90×200 cm, frottír
Raktáron
200×220 cm, gumis, jersey
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Jersey
Raktáron
Gumis, jersey
Raktáron
180×200 cm, gumis, pamut
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron

88×169 cm, tárolóhellyel, fa
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Krepp, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
90×206 cm, fa, lábakkal

30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron

90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pamut, egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
Pamut, egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
85×285×146 cm, ágyneműtartós, ágyazható

Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
38×38×38 cm
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Fa, szövet, otthoni

Gumis, pamut
Raktáron
20×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron