







Méretek 180×204 cm
A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 153 981 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Kiváló minőségű bútorlap Szín Szarvasgomba tölgy dekor Méretek Külső hosszúság: 204,5 cm Belső hosszúság: 200 cm Külső szélesség: 185 cm Belső szélesség: 180 cm Fejtámla magassága: 80,5 cm Lábtámla magassága: 42,5 cm Ágyrács magassága a padlótól: 33,5 cm Matrac mélysége az ágykeretbe: 7 cm Teherbírás: 240 kg (személyenként 120 kg) Kialakítás Modern és időtálló design Az ágy része egy szerelési kellékeket tartalmazó csomag Egyszerű összeszerelés Dekorációk nem részei A termék ára mindig tartalmazza az ágyat, ágyrácsot és matracot attól függően, melyik változatot választja A csomag tartalma: 1x lábtámla 1x fejtámla 2x oldalsó léc 1x középső léc 1x ötödik középső láb Szerelési anyagok Összeszerelési útmutató 2 éves garancia Inspirálódjon tovább Masszív ágyak Ágyak Hálószoba Gyerekágyak Ágyrácsok Ikaros ágyak
| Szélesség: | 180 cm |
|---|---|
| Mélység: | 204 cm |
| Stílus | Modern |
|---|---|
| Szett | Matraccal és ágyráccsal, Ágyráccsal |
| Anyag | Fa, Laminált |
| Fa mintázat | Tölgyfa, Sonoma tölgyfa |
| Fejtámlával | Igen |
| Ágyrács | Lamellás ágyrács |
| Matrac | Sommera 18 cm matrac |
| Méret | 180 x 200 cm |
| Alkalmas | Hálószobába |
| Ágy teherbírása | 120 kg személyenként |
| Ár | 83 000 Ft-ig |
| Fa dekoráció | Trüffel tölgyfa |
| Belső hossz | 200 cm |
| Külső szélesség | 180 cm |
| Belső szélesség | 185 cm |
| Lakkozott | Nem |
| Súly | 40,9 kg, 51 kg, 49,65 kg, 47,1 kg, 65,2 kg, 66,9 kg, 77 kg, 73,1 kg, 75,3 kg, 59,75 kg, 71,4 kg, 55,85 kg |
| Külső hossz | 204,5 cm |
| Magasság a fej résznél | 80,5 cm |
| Magasság a láb résznél | 42,5 cm |
| Az ágyrács magassága a padlótól | 33,5 cm |

120×206 cm, fa, tárolóhellyel
Raktáron
90×200 cm, kárpitozott, tárolóhellyel
Raktáron
90×200 cm, kárpitozott, tölgyfa
Raktáron
90×200 cm, kárpitozott, tárolóhellyel
Raktáron
90×200 cm, matraccal, modern stílusú
Raktáron
80×200 cm, matraccal, kárpitozott
Raktáron
80×200 cm, kárpitozott, tárolóhellyel
Raktáron
90×200 cm, kárpitozott, égerfa
Raktáron
90×200 cm, kárpitozott, tölgyfa
Raktáron
90×200 cm, kárpitozott, matraccal és ágyráccsal
Raktáron
98×100×200 cm, matraccal, kárpitozott
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
90×200 cm, matraccal, modern stílusú
Raktáron
90×200 cm, modern stílusú, fa
Raktáron
80×200 cm, kárpitozott, matraccal és ágyráccsal
Raktáron
120×206 cm, matraccal és ágyráccsal, fa
Raktáron
90×206 cm, fa, lábakkal
Raktáron
90×200 cm, kárpitozott, tárolóhellyel
Raktáron
90×200 cm, kárpitozott, matraccal és ágyráccsal
Raktáron
90×200 cm, kárpitozott, matraccal és ágyráccsal
Raktáron
120×205 cm, kárpitozott, matraccal és ágyráccsal
Raktáron
90×200 cm, kárpitozott, matraccal és ágyráccsal
Raktáron
90×200 cm, matraccal és ágyráccsal, fa
Raktáron
120×206 cm, kárpitozott, fa
Raktáron
120×205 cm, kárpitozott, tárolóhellyel
Raktáron
92×90×200 cm, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
90×200 cm, kárpitozott, diófa
Raktáron
90×200 cm, kárpitozott, matraccal és ágyráccsal
Raktáron
90×200 cm, kárpitozott, égerfa
Raktáron
90×200 cm, kárpitozott, tárolóhellyel
Raktáron
90×206 cm, modern stílusú, fa
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
140×200 cm, hipoallergén, üreges szál töltetű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
160×200 cm, lamellás, állítható
Raktáron

Matracvédő
Raktáron
79-94×147-183 cm, elasztikus, univerzális
Raktáron
79-94×147-183 cm, elasztikus
Raktáron
Pamut, gyorsan száradó, darabonként
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
140×200 cm, hipoallergén, üreges szál töltetű
Raktáron
30×50 cm, pamut, szett
Raktáron
Hipoallergén, üreges szál töltetű, kacsatoll töltetű
Raktáron