
Goldea dekoratív párnahuzat luca - virágos édenkert 40 x 40 cm
Cipzáras, virágos, négyzet alakú
RaktáronMéretek 70×90 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag 100% mikroszál Szín Krém Méretek Szélesség: 70 cm Hosszúság: 90 cm Kialakítás Ne fehérítse Szárítógépben szárítani tilos Cipzáras záródás Inspirálódjon tovább Párnahuzatok Lakástextil Szőnyegek Plédek és ágytakarók Párnatöltelék Díszpárnák
| Szélesség: | 70 cm |
|---|---|
| Mélység: | 90 cm |
| Anyag | Poliészter |
|---|---|
| Minta | Egyszínű, Csíkok |
| Szín | Bézs |
| Rögzítés | Cipzár |
| Forma | Téglalap |
| Termék színe | Krém |
| Párna mérete | 70 x 90 cm |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 40 °C |
| Évszak | Egész éves |
| Szegély | 2 cm |
| Hosszúság | 90 cm |
| Anyaga | Mikroszál - poliészter |
| Súly | 0,25 kg |
| Készletek | Külön párnahuzat |

Cipzáras, virágos, négyzet alakú
Raktáron
Cipzáras, pamut, négyzet alakú
Raktáron
Pamut
Raktáron
Cipzáras, pamut, négyzet alakú
Raktáron
Cipzáras, modern stílusú, négyzet alakú
Raktáron
Cipzáras, virágos, négyzet alakú
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
18×140×200 cm, hab, rugós
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
38×38×38 cm
Raktáron
18×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
18×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron
18×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron

Mikroszálas, cipzáras, francia
Raktáron
Mikroplüss, egyszínű
Raktáron
70×140 cm, gumis, jersey
Raktáron
160×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
20×180×200 cm, hab, rugós
Raktáron