




Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Napelemes reflektor mozgásérzékelővel.Ideális a behajtók, bejáratok és egyéb kültéri területek megvilágításához.Nappal automatikusan töltődik, alkonyatkor pedig bekapcsol.3 dinamikus üzemmód, amelyek különböző körülményekhez igazodnak.Távirányítóval vezérelhető.Üzemidő: 4 óra.Egyszerű és gyors falra szerelés.Beépített akkumulátor: 18650 Li-Ion 3,7V / 2400 mAh.
| Mozgásérzékelős | Igen |
|---|---|
| Szolár | Igen |
| Típus | Fali, Talajba építhető |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Kert és utak/Lugas |
| Funkció | LED technológia/Szolár technológia/Érzékelős |
| Behatolás védettség | IP44 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 2,5 W |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 2,5 W |
| Színhőmérséklet | 6500 K |
| Színvisszaadási index (cri) | 70 Ra |
| A fényforrás átlagos élettartama | 10000 h |
| Kapacitás | 2400 mAh |
| Elem élettartam | 4 h |
| Feszültség | 3,7 V |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 3 |
| Fény színe | Hideg fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 2,5 W |
| Series | SOLAR Kobi |
| Gyártó | Kobi |

Talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Álló
Raktáron
Fali, bronz
Raktáron

Fali
Raktáron



Mozgásérzékelős, fali, fém
Raktáron
Álló, fém
Raktáron
Függő, műanyag
Raktáron
Álló
RaktáronIngyenes szállítás
Talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás

Álló, fa
Raktáron
Fali, műanyag
Raktáron
Függő, fém
Raktáron
Fali, 230V, fém
Raktáron
Talajba építhető
Raktáron

Álló, fém
Raktáron
Álló
Raktáron
Függő
Raktáron

Talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, fém
Raktáron


Fali
Raktáron
Álló, talajba építhető
Raktáron
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Éjjeli lámpa
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
Raktáron
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Fém
Raktáron

Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Éjjeli lámpa
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás