







Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Renforcé pamut ágynemű Élvezze a kényelmes alvást a finom Renforcé szövetből készült pamut ágyneművel. Ez a pamutfajta kiváló minőségű fésült szálakból készül, és sima, erős, mégis puha felületéről ismert. Az anyag légáteresztő, kellemes tapintású és könnyen karbantartható. Az ágynemű megtartja a szín- és alaktartó képességét az ismételt mosás után is – ideális választás a mindennapi használatra. Anyag 100% fésült Renforcé pamut Szín Krém Piros Jellemzők Ajánlott mosás: hetente, legfeljebb 14 naponta egyszer Ajánlott mosási hőmérséklet: 40 - 60 °C (a gyártó címkéje szerint) Az ágynemű vasalása szükséges Gyakorlati tanácsok Az ágyneműt külön mossa, mindig kifordítva és összezárva Használjon a szövetnek és a színnek megfelelő mosószert Mosás után válasszon kímélő centrifugálást Az ágyneműt kifordítva vasalja, így megelőzi az anyag károsodását és a színek kifakulását A csomag tartalma a választott változattól függően Ágynemű 135 x 200 cm: 1 db takaróhuzat 135 x 200 cm | 1 db párnahuzat 80 x 80 cm Inspirálódjon tovább Pamut ágyneműhuzat Ágyneműhuzat Hálószoba Mikroplüss ágyneműhuzat 7 részes ágynemű Gyerek ágynemű
| Anyag | Pamut, Mikroplüss |
|---|---|
| Szín | Piros |
| Rögzítés | Cipzáras |
| Motívumok | Állatok, Karácsony |
| Típus | Egyszemélyes |
| Ágyneműhuzat mérete | 80 x 80 cm | 135 x 200 cm |
| Termék színe | Piros, Krém |
| Ágynemű stílusa | Skandináv, Modern |
| Ágynemű mintája | Karácsonyi, Természet, Állatok |
| Kell-e vasalni | Igen |
| Évszak | Egész éves, Tél |
| Paplanhuzat mérete | 135 x 200 cm |
| Ár | Olcsó 8 500 Ft-ig |
| Párna mérete | 80 x 80 cm |
| Ágynemű mérete | 80 x 80 cm | 135 x 200 cm |
| Kétoldalas | Nem |
| Készletek | Paplan és párna |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 40 - 60 °C |
| Anyaga | 100% fésült pamut Renforcé |
| Súly | 0,8 kg |

Pamut, krepp, cipzáras
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Flanel, krepp, mikroszálas
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, mikroflanel
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, virágos
Raktáron
Pamut, szatén, damaszt
Raktáron
Krepp, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, mikroflanel
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron

Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron

Mikroszálas, virágos, pöttyös
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Krepp, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Pamut, muszlin, cipzáras
Raktáron
Flanel, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
Krepp, mikroszálas, csíkos
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
135×200 cm, egyszemélyes
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
38×38×38 cm
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron

Krepp, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
85×285×146 cm, ágyneműtartós, ágyazható

Pamut, egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron

Gumis, pamut
Raktáron
Flanel, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
160×200 cm, fa, ágyráccsal

4×120×23 cm, laminált, matt
Raktáron

Matracvédő
Raktáron
Pamut, egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron