


Méretek 45×45 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Pamut Szín Bordó Méretek Szélesség: 45 cm Hosszúság: 45 cm Súly: 105 g Kialakítás Cipzáras záródás Egyoldalas nyomtatás A hátoldal egyszínű Csak huzat, töltet nem tartozik hozzá Ne fehérítse Szárítógépben szárítani tilos Csak kézi mosást javasoljuk Hogyan tegyük otthonosabbá a nappalit Megteremteni a kellemes atmoszférát a nappaliban nem bonyolult feladat. Néhány dekoratív elem segítségével a tér újjáéled és személyre szabott stílust kap. Párnák gyönyörű mintákkal, finom ágytakarók vagy fénylő gyertyák és dekorációk könnyen biztosíthatják a meleg és otthonos érzetet. Ne félj játszani a színekkel és textúrákkal – az ellentétes és harmonizáló tónusok kombinációja egyedi karaktert kölcsönöz a helyiségnek. A siker kulcsa az egyensúly megtalálása a funkcionalitás és az esztétika között, így a szoba otthonos és praktikus lesz egyszerre. Inspirálódjon tovább Párnahuzatok Lakástextil Szőnyegek Sötétítők és függönyök Díszpárnák Plédek és ágytakarók
| Szélesség: | 45 cm |
|---|---|
| Mélység: | 45 cm |
| Anyag | Pamut |
|---|---|
| Szín | Rózsaszín |
| Rögzítés | Cipzár |
| Forma | Négyzet |
| Termék színe | Bordó |
| Párna mérete | 45 x 45 cm |
| Minta | Mintával, Absztrakció |
| Anyaga | Pamut |
| Elhelyezés | Beltéri |
| Méret | 45 x 45 cm |
| Típus | Dekoratív huzatok |
| Hosszúság | 45 cm |
| Súly | 0,105 kg |
| Készletek | Külön párnahuzat |

Cipzáras, pamut, négyzet alakú
Raktáron
Cipzáras, pamut, négyzet alakú
Raktáron
Cipzáras, modern stílusú, téglalap alakú
Raktáron
Cipzáras, pamut, virágos
Raktáron
Pamut
Raktáron
Cipzáras, pamut, négyzet alakú
Raktáron
Cipzáras, pamut, modern stílusú
Raktáron
Cipzáras, pamut, négyzet alakú
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban

180×200 cm, gumis, pamut
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron

18×120×200 cm, rugós, hab
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Hipoallergén, üreges szál töltetű, kacsatoll töltetű
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
70×140 cm, gumis, jersey
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Húsvéti, krepp, mikroszálas
Raktáron
140×200 cm, léces
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
200×220 cm, hipoallergén, üreges szál töltetű
Raktáron
200×220 cm, gyapjú, gyapjú hatású
Raktáron
160×200 cm, léces
Raktáron
Pamut, franciaágyra, egyszemélyes ágyra
Raktáron
90×206 cm, fa, lábakkal
Raktáron