




Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Összetétel: 100% pamut Grammsúly: 170 g/m² Szín Zöld Méretek Méret: 140 x 200 cm Jellemzők Puha és tartós anyag hosszú élettartammal Magas rugalmasság, nem csúszik és szorosan tart Nem igényel vasalást A lepedő teljes kerületén gumival szegett Gyakorlati tanácsok Az első használat előtt alaposan mossa ki a lepedőt Ajánlott mosási hőmérséklet: 30–40 °C (a gyártó címkéje szerint) Ajánlott mosás: minden héten, maximum 1x 14 naponta Szárítógépben alacsony hőmérsékleten szárítandó Csomag tartalma 1 db lepedő 140 x 200 cm Inspirálódjon tovább Lepedők Hálószoba Ágyak Paplan és párna Hálószoba kiegészítők Matracok
| Típus | Gumis |
|---|---|
| Anyag | Jersey, Pamut |
| Termék színe | Zöld |
| Anyaga | 100% pamut |
| Méret | 140 x 200 cm |
| Szárítógépben szárítható | Igen |
| Rugalmas | Igen |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 40 °C |
| Optimális matrac magasság | 20 cm-ig |
| Kialakítás | Gumis, Rugalmas |
| Grammsúly | 170 g/m2 |
| Gumis | Igen |

160×200 cm, gumis, jersey
Raktáron
Gumis, jersey
Raktáron
Gumis, pamut, jersey
Raktáron
160×200 cm, gumis, jersey
Raktáron
90×200 cm, frottír
Raktáron
Gumis, jersey, pamut-szatén
Raktáron
Gumis, pamut, jersey
Raktáron
Gumis, jersey
Raktáron
140×200 cm, gumis, jersey
Raktáron
Gumis, pamut, jersey
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
90×200 cm, frottír
Raktáron
90×200 cm, frottír
Raktáron
Gumis, jersey
Raktáron
180×200 cm, gumis, jersey
Raktáron
Gumis, pamut, jersey
Raktáron
Gumis, jersey
Raktáron
Gumis, pamut, jersey
Raktáron
200×220 cm, gumis, jersey
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
90×200 cm, frottír
Raktáron
90×200 cm, gumis, jersey
Raktáron
Gumis, pamut, jersey
Raktáron
Gumis, jersey
Raktáron
90×200 cm, frottír
Raktáron
90×200 cm, gumis, jersey
Raktáron
90×200 cm, frottír
Raktáron
Gumis, jersey
Raktáron
160×200 cm, gumis, jersey
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
90×200 cm, frottír
Raktáron
140×200 cm, gumis, jersey
Raktáron
90×200 cm, frottír
Raktáron
Gumis, pamut, jersey
Raktáron
90×200 cm, gumis
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban

180×200 cm, gumis, pamut
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron

Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
18×120×200 cm, rugós, hab
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
Hipoallergén, üreges szál töltetű, kacsatoll töltetű
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
88×169 cm, tárolóhellyel, fa
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
70×140 cm, gumis, jersey
Raktáron
140×200 cm, léces
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Pamut, franciaágyra, egyszemélyes ágyra
Raktáron
200×220 cm, gyapjú, gyapjú hatású
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Húsvéti, krepp, mikroszálas
Raktáron