



Méretek 75×120×60 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag MDF: tölgy dekoráció Acél: fekete PVC: fekete Méretek Hosszúság: 120 cm Szélesség: 60 cm Magasság: 75 cm Polc magassága: 120 cm Polcok szélessége: 24,5 cm Polcok hossza: 60 cm Polc szélessége: 23 cm Lap vastagsága: 1,5 cm Maximális teherbírás: 200 kg Súly: 16,2 kg Kialakítás Modern ipari design időtálló színkombinációban Stabil fém szerkezet, porszórt bevonattal A polcok bal és jobb oldalra is felszerelhetők Szétszerelt állapotban szállítjuk Inspirálódjon tovább Íróasztalok Dolgozószoba Irodai lámpák Irodai székek Irodai szettek Gamer székek
| Szélesség: | 120 cm |
|---|---|
| Mélység: | 60 cm |
| Magasság: | 75 cm |
| Polcos | Igen |
|---|---|
| Sarok | Igen |
| Stílus | Modern, Ipari |
| Szín | Fekete |
| Típus | Klasszikus, Számítógépes |
| Felület | Matt |
| Fa mintázat | Tölgyfa |
| Termék színe | Fekete |
| Fa dekoráció | Tölgyfa |
| Lábak | Lábakkal |
| Teherbírás | 200 kg |
| Lap anyaga | MDF |
| Polc | Polccal |
| Forma | Egyenes |
| Kialakítás | Íróasztalok |
| Tárolóhely | Polccal |
| Asztal magassága | 75 cm |
| Lábak anyaga | Acél |
| Hosszúság | 120 cm |
| Súly | 16,2 kg |

Számítógépes, matt, állítható magassággal
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Sarok, klasszikus, matt
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Sarok, számítógépes, rusztikus
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
185×115×40 cm, modern stílusú, fali
Raktáron
Polcos, sarok, számítógépes
Elérhető 5 webáruházban
Raktáron
172×136×45 cm, modern stílusú, klasszikus
Raktáron
Rajzasztal, számítógépes, matt
RaktáronIngyenes szállítás
Sarok, klasszikus, matt
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
276×276 cm, polcos, sarok
Elérhető 5 webáruházban
Raktáron
185×90×45 cm, magasfényű, ipari stílusú
Raktáron
Sarok, számítógépes, rusztikus
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Sarok, modern stílusú, magasfényű
Raktáron
Sarok, fali, matt
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
72-120×120×60 cm, modern stílusú, számítógépes
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Sarok, modern stílusú, magasfényű
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
140×200 cm, nyári, szettek
Raktáron
Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
20×180×200 cm, hab, rugós
Raktáron
18×140×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
40×60 cm, klasszikus, négyzet alakú
Raktáron
18×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
20×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
20×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Mikroplüss, egyszínű
Raktáron
70×140 cm, gumis, jersey
Raktáron
38×38×38 cm
Raktáron
Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron