







Méretek 147×60×35 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Forgácslap: Rusztikus barna Fém: Fekete Méretek Szélesség: 60 cm Mélység: 35 cm Magasság: 147 cm Polcok közötti távolság: 32 cm Súly: 8,7 kg bruttó Kialakítás Kónikus könyvespolc sok tárolóhellyel Alkalmas dekorációk, növények és könyvek tárolására Stabil fémszerkezet Szétszerelt állapotban szállítjuk Csomagolás 117 x 37 x 8 cm, 8,7 kg Elegáns megoldás minden enteriőrbe A könyvespolc már régóta nem csak könyvek számára szolgál. Ez a légies, ipari stílusú polc lehetőséget kínál, hogy kedvenc dekorációit, szobanövényeit vagy utazásról származó emlékeit kiállíthassa. Kitűnően illik a nappaliba, dolgozószobába és hálószobába, és kónikus formájának köszönhetően modern és egyben visszafogott hatást kelt. Akár könyvekkel, keretekkel, akár kerámia vázákkal tölti meg, mindig esztétikus és kiegyensúlyozott megjelenést kölcsönöz a térnek. Egyszerű módja annak, hogy a helynek személyes karaktert adjon. Inspirálódjon tovább Könyvespolcok és polcok Nappali Tv asztalok Nappali világítás Nappali kiegészítők Fotelek
| Szélesség: | 60 cm |
|---|---|
| Mélység: | 35 cm |
| Magasság: | 147 cm |
| Stílus | Rusztikus |
|---|---|
| Felület | Matt |
| Anyag | Laminált, Fém |
| Termék színe | Fekete, Barna |
| Lábak | Lábakkal |
| Anyaga | Acél, Faforgács |
| Forma | Egyenes |
| Tárolóhely | Nyitott tárolóhely |
| Lábak anyaga | Acél |
| Nagyság | Magas |
| Súly | 8,7 kg |

Rusztikus, matt, fém
Elérhető 5 webáruházban
Raktáron
180×52×150 cm, matt, fa
Raktáron
177×40×30 cm, salgó polcok, modern stílusú
Raktáron
Modern stílusú, matt, fa
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
Rusztikus, matt, laminált

Rusztikus, matt, fa
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Rusztikus, matt, fa
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
140×200 cm, hipoallergén, üreges szál töltetű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
160×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
180×200 cm, gumis, pamut
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
180×200 cm, gumis, pamut
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
18×140×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, francia
Raktáron
18×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron

Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
200×220 cm, hipoallergén, üreges szál töltetű
Raktáron
17×57 cm, műanyag, tölgyfa
Raktáron
17×57 cm, műanyag, fiókos
Raktáron
140×200 cm, hipoallergén, üreges szál töltetű
Raktáron