




Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Összetétel: 100% pamut Grammsúly: 170 g/m² Szín Világos mentás Méretek Méret: 160 x 200 cm Jellemzők Puha és erős anyag hosszú élettartammal Nagy rugalmasság, nem csúszik, és szorosan tart Nem vasalandó Gumival szegett az egész lepedő körül Praktikus tanácsok Az első használat előtt alaposan mossa ki a lepedőt Ajánlott mosási hőmérséklet: 30–40 °C (a gyártó címkéje szerint) Ajánlott mosás: minden héten, de legfeljebb 14 naponta Szárítógépben alacsony hőmérsékleten javasolt szárítani A csomag tartalma 1 db lepedő 160 x 200 cm Inspirálódjon tovább Jersey lepedők Lepedők Hálószoba Pamut lepedők Matracvédő Mikroplüss lepedők
| Típus | Gumis |
|---|---|
| Anyag | Jersey, Pamut, Mikroplüss |
| Anyaga | 100% pamut |
| Méret | 160 x 200 cm |
| Szárítógépben szárítható | Igen |
| Rugalmas | Igen |
| Termék színe | Mentol |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 40 °C |
| Optimális matrac magasság | 20 cm-ig |
| Kialakítás | Gumis, Rugalmas |
| Grammsúly | 170 g/m2 |
| Gumis | Igen |
| Súly | 0,8 kg |

Gumis, pamut, jersey
Raktáron
Gumis, pamut, jersey
Raktáron
140×200 cm, gumis, jersey
Raktáron
Gumis, pamut, jersey
Raktáron
90×200 cm, gumis, pamut
Raktáron
90×200 cm, gumis, jersey
Raktáron
90×200 cm, gumis, jersey
Raktáron
90×200 cm, gumis, pamut
Raktáron
90×200 cm, frottír
Raktáron
90×200 cm, gumis, jersey
Raktáron
90×200 cm, frottír
Raktáron
Jersey
Raktáron
Gumis, jersey, mikroplüss
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Gumis, pamut, jersey
Raktáron
Gumis, pamut, jersey
Raktáron
Gumis, jersey
Raktáron
Gumis, pamut, jersey
Raktáron
90×200 cm, gumis, pamut
Raktáron
160×200 cm, gumis, jersey
Raktáron
Gumis, jersey
Raktáron
90×200 cm, frottír
Raktáron
Gumis, jersey
Raktáron
180×200 cm, gumis, jersey
Raktáron
Gumis, pamut, jersey
Raktáron
90×200 cm, frottír
Raktáron
90×200 cm, gumis, jersey
Raktáron
160×200 cm, gumis, jersey
Raktáron
Gumis, jersey
Raktáron
Gumis, jersey
Raktáron
Gumis, pamut, jersey
Raktáron
Gumis
Raktáron
140×200 cm, gumis, jersey
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
140×200 cm, nyári, szettek
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
70×140 cm, gumis, jersey
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
18×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron
160×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
18×90×200 cm, hab, rugós
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
20×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
18×140×200 cm, hab, rugós
Raktáron