




Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Összetétel: 100% pamut Gramázs: 170 g/m² Szín Korall Méretek Méret: 200 x 220 cm Jellemzők Puha és erős anyag, hosszú élettartammal Kiváló rugalmasság, nem csúszik és szilárdan tart Nem igényel vasalást A lepedő teljes kerületén gumival szegélyezve Gyakorlati tanácsok Az első használat előtt alaposan mosson lepedőt Ajánlott mosási hőmérséklet: 30–40 °C (a gyártó címkéje szerint) Ajánlott mosás: hetente, legfeljebb 14 naponta egyszer Szárítógépben alacsony hőmérsékleten javasoljuk szárítani A csomag tartalma 1 db lepedő 200 x 220 cm Inspirálódjon tovább Jersey lepedők Lepedők Hálószoba Pamut lepedők Mikroplüss lepedők Matracvédő
| Típus | Gumis |
|---|---|
| Anyag | Jersey, Pamut, Mikroplüss |
| Termék színe | Rózsaszín |
| Anyaga | 100% pamut |
| Méret | 200 x 220 cm |
| Szárítógépben szárítható | Igen |
| Rugalmas | Igen |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 40 °C |
| Optimális matrac magasság | 20 cm-ig |
| Kialakítás | Gumis, Rugalmas |
| Grammsúly | 170 g/m2 |
| Gumis | Igen |
| Súly | 1 kg |

180×200 cm, gumis, pamut
Raktáron
90×200 cm, gumis, pamut
Raktáron
Gumis, jersey
Raktáron
Gumis, pamut, jersey
Raktáron
Gumis, jersey
Raktáron
Jersey
Raktáron
180×200 cm, gumis, jersey
Raktáron
90×200 cm, frottír
Raktáron
Gumis, jersey
Raktáron
90×200 cm, frottír
Raktáron
160×200 cm, gumis, jersey
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Gumis, pamut, jersey
Raktáron
Gumis, jersey
Raktáron
Gumis, pamut, jersey
Raktáron
Gumis, pamut, jersey
Raktáron
160×200 cm, gumis, jersey
Raktáron
90×200 cm, frottír
Raktáron
90×200 cm, frottír
Raktáron
200×220 cm, gumis, jersey
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
90×200 cm, frottír
Raktáron
90×200 cm, gumis, jersey
Raktáron
200×220 cm, jersey
Raktáron
Gumis, pamut, jersey
Raktáron
Gumis, pamut, jersey
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
90×200 cm, gumis, jersey
Raktáron
Gumis, jersey
Raktáron
90×200 cm, gumis, jersey
Raktáron
90×200 cm, frottír
Raktáron
Gumis, jersey, pamut-szatén
Raktáron
Gumis, pamut, jersey
Raktáron
Gumis, pamut, jersey
Raktáron
Gumis, pamut, jersey
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
180×200 cm, gumis, pamut
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron

30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Modern stílusú, matt, fa
Raktáron
18×120×200 cm, rugós, hab
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
20×160×200 cm, rugós, hab
Raktáron
Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
88×169 cm, tárolóhellyel, fa
Raktáron
Húsvéti, krepp, mikroszálas
Raktáron
Hipoallergén, üreges szál töltetű, kacsatoll töltetű
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
200×220 cm, gyapjú, gyapjú hatású
Raktáron
18×160×200 cm, rugós, hab
Raktáron
70×140 cm, gumis, jersey
Raktáron