



Méretek 160×200 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Összetétel: 100% pamut Grammsúly: 170 g/m² Szín Korall Méretek Méret: 160 x 200 cm Jellemzők Puha és erős anyag, hosszú élettartammal Nagy rugalmasság, nem csúszik és szorosan tart Nem igényel vasalást A lepedő teljes kerületén gumírozott Gyakorlati tanácsok Az első használat előtt alaposan mossa ki a lepedőt Ajánlott mosási hőmérséklet: 30–40 °C (a gyártó címkéje alapján) Ajánlott mosás: hetente, legfeljebb 2 hetente Szárítógépben javasolt alacsony hőmérsékleten szárítani Csomag tartalma 1 db lepedő 160 x 200 cm Inspirálódjon tovább Jersey lepedők Lepedők Hálószoba Matracvédő Frottír lepedők Jersey lepedők lycrával
| Szélesség: | 160 cm |
|---|---|
| Mélység: | 200 cm |
| Típus | Gumis |
|---|---|
| Szín | Rózsaszín |
| Anyag | Jersey, Pamut |
| Termék színe | Rózsaszín |
| Anyaga | 100% pamut |
| Méret | 160 x 200 cm |
| Szárítógépben szárítható | Igen |
| Rugalmas | Igen |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 40 °C |
| Optimális matrac magasság | 20 cm-ig |
| Kialakítás | Gumis, Rugalmas |
| Grammsúly | 170 g/m2 |
| Gumis | Igen |
| Súly | 0,8 kg |

180×200 cm, gumis, pamut
Raktáron
Gumis, pamut, jersey
Raktáron
180×200 cm, gumis, jersey
Raktáron
Gumis, pamut, jersey
Raktáron
Gumis, jersey
Raktáron
90×200 cm, gumis, jersey
Raktáron
160×200 cm, gumis, jersey
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Gumis, jersey
Raktáron
90×200 cm, frottír
Raktáron
90×200 cm, frottír
Raktáron
Gumis, jersey
Raktáron
Gumis, pamut, jersey
Raktáron
90×200 cm, gumis, jersey
Raktáron
Gumis, pamut, jersey
Raktáron
Gumis, pamut, jersey
Raktáron
160×200 cm, gumis, jersey
Raktáron
90×200 cm, frottír
Raktáron
140×200 cm, gumis, jersey
Raktáron
90×200 cm, gumis, pamut
Raktáron
90×200 cm, frottír
Raktáron
200×220 cm, jersey
Raktáron
Gumis, pamut, jersey
Raktáron
90×200 cm, gumis, jersey
Raktáron
90×200 cm, gumis, pamut
Raktáron
90×200 cm, gumis, pamut
Raktáron
90×200 cm, gumis, jersey
Raktáron
Gumis, pamut, jersey
Raktáron
90×200 cm, gumis, jersey
Raktáron
90×200 cm, frottír
Raktáron
180×200 cm, gumis, jersey
Raktáron
Gumis, pamut, jersey
Raktáron
90×200 cm, gumis, jersey
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
38×38×38 cm
Raktáron
18×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron
70×140 cm, gumis, jersey
Raktáron
Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
160×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron

Mikroplüss, egyszínű
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, francia
Raktáron
18×140×200 cm, hab, rugós
Raktáron
140×200 cm, hipoallergén, üreges szál töltetű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Álló
Raktáron