




Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Összetétel: 100% pamut Grammsúly: 170 g/m² Szín Sötétzöld Méretek Méret: 160 x 200 cm Jellemzők Puha és tartós anyag hosszú élettartammal Magas rugalmasság, nem csúszik, szorosan tart Nem igényel vasalást Gumival körbevarrva a lepedő teljes kerületén Gyakorlati tanácsok Az első használat előtt alaposan mossa ki a lepedőt Ajánlott mosási hőmérséklet: 30–40 °C (gyártói címke szerint) Ajánlott mosás: minden héten vagy legfeljebb 14 naponta Szárítógépben ajánlott alacsony hőmérsékleten szárítani A csomag tartalma 1 db lepedő 160 x 200 cm Inspirálódjon tovább Jersey lepedők 160 x 200 cm Jersey lepedők Lepedők Hálószoba Jersey lepedők 180 x 200 cm Jersey exclusive
| Típus | Gumis |
|---|---|
| Anyag | Jersey |
| Termék színe | Zöld |
| Méret | 160 x 200 cm |
| Rugalmas | Igen |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 40 °C |
| Optimális matrac magasság | 20 cm-ig |
| Kialakítás | Gumis, Rugalmas |
| Grammsúly | 170 g/m2 |
| Gumis | Igen |
| Ár | Olcsó 5 000 Ft-ig |
| Anyaga | Pamut, Jersey |

160×200 cm, gumis, jersey
Raktáron
Gumis, jersey
Raktáron
Gumis, pamut, jersey
Raktáron
160×200 cm, gumis, jersey
Raktáron
90×200 cm, frottír
Raktáron
Gumis, jersey, pamut-szatén
Raktáron
Gumis, pamut, jersey
Raktáron
Gumis, jersey
Raktáron
140×200 cm, gumis, jersey
Raktáron
Gumis, pamut, jersey
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
90×200 cm, frottír
Raktáron
90×200 cm, frottír
Raktáron
Gumis, jersey
Raktáron
180×200 cm, gumis, jersey
Raktáron
Gumis, pamut, jersey
Raktáron
Gumis, jersey
Raktáron
Gumis, pamut, jersey
Raktáron
200×220 cm, gumis, jersey
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
90×200 cm, frottír
Raktáron
90×200 cm, gumis, jersey
Raktáron
Gumis, pamut, jersey
Raktáron
Gumis, jersey
Raktáron
90×200 cm, frottír
Raktáron
90×200 cm, gumis, jersey
Raktáron
90×200 cm, frottír
Raktáron
Gumis, jersey
Raktáron
160×200 cm, gumis, jersey
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
90×200 cm, frottír
Raktáron
140×200 cm, gumis, jersey
Raktáron
90×200 cm, frottír
Raktáron
Gumis, pamut, jersey
Raktáron
90×200 cm, gumis
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban

180×200 cm, gumis, pamut
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron

Gumis, pamut
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
18×120×200 cm, rugós, hab
Raktáron
Hipoallergén, üreges szál töltetű, kacsatoll töltetű
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
88×169 cm, tárolóhellyel, fa
Raktáron
140×200 cm, léces
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pamut, franciaágyra, egyszemélyes ágyra
Raktáron
200×220 cm, hipoallergén, üreges szál töltetű
Raktáron
18×160×200 cm, rugós, hab
Raktáron
70×140 cm, gumis, jersey
Raktáron
Húsvéti, krepp, mikroszálas
Raktáron