








Méretek 88×305×140 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A kanapé megjelenése Kialakítás: Sarok, U alakú kanapé Méret: Kanapé 270 cm felett Szín: Krémszínű Huzat: Monolith 02 A kanapé anyaga Huzat anyaga: Finom és sima Monolith velúr szövet fémes fényességgel Huzat jellemzők : Vízlepergető bevonat, amely csökkenti a nedvesség felszívódását, könnyen tisztítható szövet Huzat összetétele: 100% poliészter Kopásállóság (Martindale): 100 000 ciklus Ülés típusa: Hullámrugó és kárpitos hab Hab típus: T30 (közepesen kemény) Szerkezet: Tömör fa, forgácslap A kanapé méretei (tűréshatár +/- 3%) Szélesség: 305 cm Mélység: 140 cm Magasság: 88 cm / 67 cm Ülés szélessége: 271 cm Ülőmagasság: 39 cm Ülés mélysége: 50 cm / 110 cm Lábak magassága: 2,5 cm Karfa szélessége: 17 cm Fekvőfelület: 130 x 270 cm Kanapé teherbírása: 110 kg / 1 ülőhely Súly: 107 kg bruttó Felszereltség Tárolóhely: Igen Elhelyezés: A kanapé ülés alatti részén Cipzáras támlapárnák ( 4 db) zúzott PU habbal töltve A kanapé hátulja is kárpitozott Megjegyzés: A forgácslap dekorációja a kanapé belsejében eltérhet a termékfotótól. Ágyfunkció Ágyra nyitható: Igen Ágy mérete: 130 x 270 cm Kinyitás típusa: Manuális lehajtható háttámlával Szétszerelt állapotban szállítjuk. A Monolith szövet sima felületével a bársonyhoz hasonlítható enyhe fényességgel. Egyedi tulajdonságai, mint például az erősség, tartósság és magas puhaság miatt kárpitszövetként használják. A Monolith anyag előnyei közé tartozik a bolyhosodás és a fényállóság. Természetes fény hatására a színek jelentősen nem változtatják meg megjelenésüket. A bársonyosan puha Monolith 100% poliészterből készült, magasabb sűrűségű, amelyre speciális védőréteg borítja. Ez hidrofób réteget képez, amely megakadályozza a folyadékok azonnali átszivárgását. Szennyeződés esetén javasoljuk a folyadék azonnali felitatását papírtörlővel. Tisztítás során csak speciális kárpittisztítószereket használjon. A használt szövetek fontos paramétere a szilárdságuk és kopásállóságuk, úgynevezett Martindale teszt. Laboratóriumi körülmények között ez azt jelenti, hogy bizonyos ciklusszámot követően a szövet elhasználódik. Minél magasabb a szám, annál jobb. A Monolith szövet ciklusszáma majdnem 100.000. Otthoni környezetben az átlagos szövetek körülbelül 20.000 ciklussal rendelkeznek. Inspirálódjon tovább Sarokkanapék Kanapék és ülőgarnitúrák Nappali Kanapék
| Szélesség: | 305 cm |
|---|---|
| Mélység: | 140 cm |
| Magasság: | 88 cm |
| Ágyneműtartós | Igen |
|---|---|
| Funkció | Ágyazható |
| Mindennapi alváshoz | Igen |
| Lábakkal | Igen |
| Váz anyaga | Fa |
| Kárpit anyaga | Szövet |
| Termék színe | Krém |
| Huzat anyaga | Szövet |
| Lábak | Lábakkal |
| Tárolóhely | Tárolóhellyel |
| Sarok típusa | Bal sarok, Jobb sarok, Univerzális sarok |
| Kinyitható | Kinyitható |
| Karfák | Karfákkal |
| Ülésmélység | 50 cm, 110 cm |
| Forma | U alakú |
| Helyek száma | Többüléses |
| Ülésmagasság | 39 cm |
| Súly | 107 kg |
| Lábmagasság | 2,5 cm |
| Kanapé fekvőfelület | 130 x 270 cm |
| Ülésszélesség | 271 cm |
| Ar nézet | Igen |

85×285×146 cm, modern stílusú, ágyneműtartós

93×300×140 cm, modern stílusú, ágyneműtartós

85×285×146 cm, ágyneműtartós, ágyazható
Raktáron
88×321×140 cm, ágyneműtartós, ágyazható

83×295×140 cm, ágyneműtartós, ágyazható
Raktáron
85×285×146 cm, ágyneműtartós, ágyazható
Raktáron
85×285×146 cm, modern stílusú, ágyneműtartós

Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron

38×38×38 cm
Raktáron
200×220 cm, steppelt, mikroplüss
Raktáron


150×220 cm, kész, poliészter
Raktáron
Pamut, egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
85×285×146 cm, ágyneműtartós, ágyazható
Raktáron
Nyári, üreges szál töltetű, kacsatoll töltetű
Raktáron
18×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron

160×200 cm, fa, ágyráccsal
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron