





























Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Dizájner aroma diffúzor lávafény effektussal, fehér színben. Az ultrahangos technológia illóolajok segítségével finom permetet és kellemes hangulatot hoz létre. Csendes működést, időzítőt és automatikus kikapcsolást kínál vízhiány esetén. Ideális hálószobába, nappaliba és irodába.
| Típus | Ultrahangos |
|---|---|
| Szín | Fehér |
| Frekvence | 2,4 MHz |
| Csatlakozó | Laptop C2 (5,5 mm x 3,0 mm pin) |
| Příkon | 8 W |
| Napájení | 220V |
| Elemek száma | 2 |
| Alkalmas elem | AAA (LR03) |
| Elemek része a csomagolásnak | Nincs |
| Kapacita | 400 ml |
| Tápkábel hossza | 1,5 m |









Pálcás
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron

Átmérő, pálcás
Raktáron
Pálcás
Raktáron



Pálcás
Raktáron



Elektromos
Raktáron
Pálcás
Raktáron




Pálcás
Raktáron






Napelemes, álló
Kiszállítás 2 nap múlva
Napelemes, szökőkutak, álló
Kiszállítás 2 nap múlva


Lombfúvók, akkus
Kiszállítás 2 nap múlva



Olajos és ecetes üveg, kézi
Kiszállítás 2 nap múlva



Üveg, univerzális, kerek
Kiszállítás 2 nap múlva
Akkus
Kiszállítás 2 nap múlva
Kézi
Kiszállítás 2 nap múlva
Lombfúvók, akkus
Kiszállítás 2 nap múlva
