







Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Pamut ágynemű A leggyakrabban használt és legelterjedtebb ágynemű anyag kétségtelenül a pamut . A vásárlók értékelik kiváló jellemzőit és megfizethetőségét. A pamut légáteresztő, puha, és kiválóan elvezeti a nedvességet. Ezért alkalmas azok számára is, akik éjszaka erősebben izzadnak. Hátránya lehet, hogy gyűrődik, így vasalni szükséges. Az évek során bevált pamut egy természetes rostanyag, amely pamutcserjéből származik, és bőrbarát az egész test számára . Anyag 100% pamut Felület sűrűsége: 145 g/m2 Szín Barna Jellemzők Egy színű minimalista minta Ajánlott mosás: hetente, legfeljebb kéthetente egyszer Ajánlott mosási hőmérséklet: 40 °C - 60 °C (a gyártó címkéje szerint) Az ágynemű vasalása szükséges Gyakorlati tanácsok Az első használat előtt az ágyneműt alaposan mossa ki Az ágyneműt külön mossa, mindig kifordítva és bekapcsolt állapotban Használjon a textilhez és a színekhez alkalmas mosószert Mosás után kímélő centrifugálást válasszon Az ágyneműt kifordítva vasalja, hogy elkerülje az anyag sérülését és a színek kifakulását A csomag tartalma a választott verzió szerint Ágynemű 140 x 200 cm: 1 db takaróhuzat 140 x 200 cm | 1 db párnahuzat 70 x 90 cm Inspirálódjon tovább Pamut ágyneműhuzat Ágyneműhuzat Hálószoba Mikroszálas ágynemű 3d ágyneműhuzat Vasalást nem igénylő ágynemű
| Anyag | Pamut |
|---|---|
| Típus | Egyszemélyes |
| Ágyneműhuzat mérete | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm |
| Termék színe | Barna |
| Rögzítés | Bújtatós |
| Anyaga | 100% pamut |
| Grammsúly | 145 g/m2 |
| Paplanhuzat mérete | 140 x 200 cm |
| Párna mérete | 70 x 90 cm |
| Ágynemű mérete | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm |
| Kell-e vasalni | Igen |
| Ágynemű mintája | Egyszínű |
| Évszak | Egész éves |
| Ágynemű stílusa | Minimalista |
| Ár | 5 000 Ft felett |
| Kétoldalas | Nem |
| Készletek | Paplan és párna |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 40 - 60 °C |
| Súly | 1,05 kg, 1,45 kg |

Mikroszálas, cipzáras, mikroflanel
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
Pamut, krepp, cipzáras
Raktáron
Pamut, muszlin, cipzáras
Raktáron
Pamut, muszlin, cipzáras
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, virágos
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
Pamut, muszlin, cipzáras
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Krepp, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, virágos
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron

Krepp, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
Pamut, cipzáras, csíkos
Raktáron
Pamut, damaszt, cipzáras
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Pamut, cipzáras, pöttyös
Raktáron
Flanel, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
140×200 cm, nyári, szettek
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
70×140 cm, gumis, jersey
Raktáron
160×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
18×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron
20×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
18×90×200 cm, hab, rugós
Raktáron
18×140×200 cm, hab, rugós
Raktáron