Fa sörpad garnitúra – 200 cm, 50cm
Előző árak
- 2026. 04. 29. - 99 000 Ft
- 2026. 03. 27. - 99 000 Ft
- 2026. 02. 05. - 94 605 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Termékleírás
Masszív, 200 cm hosszú fa sörpad garnitúra két paddal, japán cseresznyefából készítve. A lakkozott felület fokozott védelmet nyújt az időjárás viszontagságai ellen. Az asztal 50 vagy 70 cm szélességben választható – ideális megoldás kertekbe, vendéglátóhelyekre és rendezvényekre.
Specifikációk
| Asztal szélessége | 50cm |
|---|---|
| Gyártó | Expodom |
| Hossz | 200 cm |
| A szett teljes súlya | 29kg/32kg |
| Asztal méretei | 200x50x76cm . 200x70x76cm |
| Pad méretei | 200x25x46cm |
| Lapok anyaga | Lakkozott, jó minőségű kínai jegenyefenyő |
| Lapvastagság | 29–30 mm ± 3% |
| Szerkezet | Acél 27×27×3 mm, zöld színű porszórt bevonattal |
| A becsomagolt szett mérete | 201x51x12cm , 201x71x12cm |
A(z) EXPODOM webáruház legjobb termékei

Vízzel tölthető nehezék
Raktáron
Gyorsan összecsukható sátor 2x3m – acél, Sárga, Oldalfalak nélkül
Összecsukható, acél, party sátrak
Raktáron
Gyorsan összecsukható sátor 3x3 m – acél, Sárga, 4 oldalfal
300×300 cm, összecsukható, acél
Raktáron
Gyorsan összecsukható sátor 3x3 m - alumínium, Sárga, 4 oldalfal
300×300 cm, összecsukható, alumínium
Raktáron
Gyorsan összecsukható sátor 3x4,5 m – acél, Sárga, Oldalfalak nélkül
Összecsukható, acél, gyorsan összecsukható
Raktáron
Gyorsan összecsukható sátor 3x6m - alumínium, Sárga, 3 oldalfal
300×600 cm, összecsukható, alumínium
Raktáron
Gyorsan összecsukható sátor 3x6m - alumínium, Sárga, 1 oldalfal
300×600 cm, összecsukható, alumínium
Raktáron
Gyorsan összecsukható sátor 3x4,5 m – acél, Sárga, 1 oldalfal
Összecsukható, acél, gyorsan összecsukható
Raktáron
Gyorsan összecsukható sátor 3x3 m – acél, Sárga, Oldalfalak nélkül
300×300 cm, összecsukható, acél
Raktáron
Gyorsan összecsukható sátor 2x3m – acél, Sárga, 1 oldalfal
Összecsukható, acél, party sátrak
Raktáron
Gyorsan összecsukható sátor 3x3 m – acél, Sárga, 1 oldalfal
300×300 cm, összecsukható, acél
Raktáron
Gyorsan összecsukható sátor 3x3 m – acél, Sárga, 3 oldalfal
300×300 cm, összecsukható, acél
Raktáron
Gyorsan összecsukható sátor 3x3 m – acél, Sárga, 2 oldalfal
300×300 cm, összecsukható, acél
Raktáron
Gyorsan összecsukható sátor 2x2m – acél, Sárga, 3 oldalfal
Összecsukható, acél, party sátrak
Raktáron
Gyorsan összecsukható sátor 3x4,5m - alumínium, Sárga, Oldalfalak nélkül
Összecsukható, alumínium, gyorsan összecsukható
Raktáron
Védőhuzat sátorra, 2x3
Raktáron
Gyorsan összecsukható sátor 3x3 m - alumínium, Sárga, 1 oldalfal
300×300 cm, összecsukható, alumínium
Raktáron
Gyorsan összecsukható sátor 3x4,5m - alumínium, Sárga, 1 oldalfal
Összecsukható, alumínium, gyorsan összecsukható
Raktáron





