








Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Krepp ágynemű Praktikus anyag, amely ugyanazokkal a jellemzőkkel bír, mint a pamut, vasalás nélkül . A krepp ideális anyag gyerekeknek és felnőtteknek minden évszakban. Télen melegít, nyáron kellemesen hűt , és alkalmas allergiásoknak is. Könnyű karbantartás, nedvszívó képesség, légáteresztő képesség és puhaság megmarad jellemzően hullámos felületén is. Hullámos felületét a pamut kíméletes feldolgozásával érik el, teljes tulajdonságainak megőrzésével. Anyag 100% pamut Grammatur: 120 g/m 2 Szín Krémszínű Bézs Rózsaszín Jellemzők Hosszú élettartam és színtartósság A színek gyakori mosás után sem fakulnak ki A cipzáros záródás megkönnyíti az áthúzást Kiváló minőségű anyag 100% fésült renforcé pamutból Ajánlott mosás: minden héten, legalább 2 hetente egyszer Ajánlott mosási hőmérséklet: 60 °C Az ágynemű nem igényel vasalást Gyakorlati tanácsok Az ágyneműt alaposan mossa ki 60 °C-on az első használat előtt Az ágyneműt külön mossa, mindig kifordítva, becipzárazva Használjon az anyaghoz és a színhez megfelelő mosószert Mosás után válasszon kímélő centrifugálást A csomag tartalma Paplanhuzat 140 x 200 cm: 1 db huzat paplanra 140 x 200 cm | 1 db párnahuzat 70 x 90 cm Inspirálódjon tovább Krepp ágyneműhuzat Ágyneműhuzat Hálószoba Hosszabított ágyneműhuzat Francia ágyneműhuzat Világító ágyneműhuzat
| Anyag | Krepp |
|---|---|
| Rögzítés | Cipzáras |
| Típus | Egyszemélyes |
| Ágyneműhuzat mérete | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm |
| Termék színe | Krém |
| Paplanhuzat mérete | 140 x 200 cm |
| Párna mérete | 70 x 90 cm |
| Ágynemű mérete | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm |
| Ágynemű stílusa | Skandináv, Modern |
| Ágynemű mintája | Virágok, Természet |
| Kell-e vasalni | Nem |
| Grammsúly | 120 g/m2 |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 60 °C |
| Évszak | Egész éves |
| Kétoldalas | Nem |
| Készletek | Paplan és párna |
| Anyaga | 100% fésült pamut Renforcé |
| Súly | 1,03 kg |

Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, virágos
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Pamut, muszlin, cipzáras
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Pamut, cipzáras, csíkos
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, mikroflanel
Raktáron

Flanel, krepp, mikroszálas
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Pamut, szatén, damaszt
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Flanel, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Krepp, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
Pamut, krepp, cipzáras
Raktáron
135×200 cm, egyszemélyes
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Flanel, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron

Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
180×200 cm, gumis, pamut
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
18×90×200 cm, hab, rugós
Raktáron
160×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
18×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
18×140×200 cm, hab, rugós
Raktáron
140×200 cm, hipoallergén, üreges szál töltetű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, francia
Raktáron
18×90×200 cm, hab, rugós
Raktáron
180×200 cm, gumis, pamut
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
10×160×200 cm, hab, PUR habszivacsos
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron