
Bella sötétszürke 100% pamut gyerek törölköző 30x50 cm, 100% pamut
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
RaktáronMéretek 110×95 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Huzat anyaga: Poliészter Töltet anyaga: Poliészter Szín Sötétszürke Méretek (±5 cm) Szélesség: 110 cm Hosszúság: 95 cm Fejtámla szélessége: 45 cm Fejtámla hosszúsága: 20 cm Ülőpárna: kb. 60 x 45 cm Háttámla: kb. 55 x 45 cm Oldalsó támaszok: kb. 45 x 35 cm Megjegyzés: A megadott méretek kissé eltérhetnek a mérési módszer és a puha töltet rugalmassága miatt. Kialakítás Párnázás minden típusú függőszékhez Időjárásálló szövet A csomag tartalmazza az ülőpárnát és a fejtámlát A függőszék nem része a csomagnak Inspirálódjon tovább Függőfotelek Kert Medencék Kerti kiegészítők Kerti bútor Hőtáskák
| Szélesség: | 110 cm |
|---|---|
| Mélység: | 95 cm |
| Kerti | Igen |
|---|---|
| Elhelyezés | Szék |
| Forma | Négyszög |
| Szín | Szürke |
| Termék színe | Szürke |
| Huzat anyaga | Poliészter |
| Töltet | Poliészter |
| Minta | Egyszínű |
| Hosszúság | 20 cm, 95 cm |
| Típus | Fotelekre |

30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
140×200 cm, nyári, szettek
Raktáron
Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
18×140×200 cm, hab, rugós
Raktáron
20×180×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
40×60 cm, klasszikus, négyzet alakú
Raktáron
18×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
20×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
20×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Mikroplüss, egyszínű
Raktáron
70×140 cm, gumis, jersey
Raktáron
38×38×38 cm
Raktáron
Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron