




Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A termék közvetlenül a gyártótól, a Výrobce po 1 ks márkától származik, raktárunkban van, ára 4790.00 HUF, és 3 év garanciával rendelkezik.
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Kapcsoló | Klasszikus |
| Feszültség | 230V |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Szín | Fekete |
| Típus | Lámpa klipsszel |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Iroda |
| Funkció | LED technológia/Kapcsoló a vezetéken |
| Bekötés módja | Konnektorba |
| Dugó típusa | C |
| Behatolás védettség | IP20 |
| Foglalat | E27 |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 4,2 W |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 4,2 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 35 W |
| Színhőmérséklet | 2700 K |
| A teljes fényáram | 440 lm |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Sugárzási szög | 360 ° |
| A fényforrás átlagos élettartama | 25000 h |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 4,2 W |
| Series | TABLE LAMP Briloner |
| Gyártó | Výrobce po 1 ks |


LED, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, modern stílusú, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Üveg, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
Raktáron
Modern stílusú, konnektoros, fém
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fém, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, konnektoros, fém
Raktáron
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, modern stílusú, fém
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, retró, hálószobába és nappaliba
Raktáron
LED, modern stílusú, fém
Raktáron
Fa, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fém, műanyag
Raktáron
LED, modern stílusú, fém
Raktáron
Modern stílusú, üveg, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, retró
Raktáron
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval, skandináv stílusú
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, fém
Raktáron
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fém, klasszikus kapcsolóval, ipari stílusú
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, meleg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Elektromos
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron


Mozgásérzékelős, fali, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Kerek, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Kerek, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás