
Tárolódoboz és pad LEHAC fedéllel, fehér
48×76×40 cm, fedéllel
RaktáronKapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A Bi Box tárolódoboz kétségtelenül az otthonod hősévé válik, hiszen segít a ruhák, játékok, élelmiszerek és egyéb tárgyak biztonságos tárolásában, és megvédi őket a nedvességtől és a portól. A doboz praktikus fedéllel rendelkezik, amely két zárként szolgáló klipszet tartalmaz, így maximális védelmet nyújt a benne tárolt tárgyaknak. Az ergonomikus fogantyúk segítik a kényelmes hordozást és kezelést. A dobozok egymásra halmozhatósága lehetővé teszi, hogy tökéletesen rendszerezze otthonát. Az színkombinációt és az átlátszó falakat is értékelni fogja, amelyek segítenek nyomon követni a holmiját, és a dobozok esztétikus kiegészítői lesznek otthonának, irodájának vagy műhelyének. A dobozok nagyszámú színben és méretben kaphatók, így nemcsak a megfelelő opciót választhatja ki, hanem különböző kombinációkat is. A Bi Box egyszerű, de hatékony módja a holmik rendszerezésének és tárolásának. Paraméterek: Szélesség: 26,5 cm Hossz: 16 cm Magasság: 10 cm Térfogat: 3 l Igen Kerék: nincs Anyaga: műanyag Szín: Lila
| Anyag | Műanyag |
|---|---|
| Funkció | Görgős |
| Fedél | Fedéllel |
| Modell sorozat | Bi Box |
| Tartalomjegyzék [l] | 3 l |
| Kerekek | Nem |
| Mélység [cm] | 16 cm |
| Magasság [cm] | 10 cm |
| Szélesség [cm] | 26.5 cm |
| Színes | Lila |
| Gyártó | KIS |

48×76×40 cm, fedéllel
Raktáron

Műanyag, fedéllel
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Műanyag, görgős, fedéllel
Raktáron
Fedél nélkül
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Műanyag, fedél nélkül
Raktáron
Műanyag, fedél nélkül
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Műanyag, fedél nélkül
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Darabonként, oszlop alakú
Raktáron

Műanyag, fedél nélkül
Raktáron
Műanyag, fedél nélkül
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Műanyag, fedél nélkül
Raktáron
Műanyag
Raktáron

Műanyag, fedél nélkül
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Műanyag, fedéllel
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron